Vardar 2018 Open 2020 (MKD)

Znak i link na zvanični sajt organizatora takmičenja, mitinga
ORGANIZATOR: PK “Vardar 2018”, Skopje, Bulevar Sveti Klement Ohridski br. 63/12, žiro račun br.: 210-72558610-50 NLB Tutunska banka, tel; +389-70-805-602, e-Pošta: pkvardar2018@gmail.com,   ENGLISH(translate.google.com)
DATUM:  28./29.03.2020.,
MJESTO: Skopje, Severna Makedonija,
BAZEN: Olimpijski bazen “Centar”, 50m / 8 staza (mali bazen za rasplivavanje 25m × 12m, teperatura vode 26.50C,
TAKMIČENJE: U tri dela, po pravilima FINA i Plivačke Federacije R.S.Makedonije, 
MJERENJE: Elektronsko “Omega” OSM 6 sistem,
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo na neograničen broj nastupa,
STARTNINA: 200,00 denara po startu za domaće plivače, 4,00 € za inostrane plivače,
NAGRADE: 

  • U svakoj disciplini i kategoriji prva tri plasirana takmičara osvajaju medalje,
  • Najbolji plivač i plivačica u Apsolutnoj kategoriji dobijaju novčane nagrade i pehar, a ostale kategorije dobijaju robne nagrade prema zbiru FINA bodova iz 4 najbolje discipline,
    • I mesto 200,00 €,
    • II mesto 100,00 €,
    • III mesto 50,00 €,
  • Za najbolji klub će se proglasiti klub koji osvoji najviše FINA bodova, i dobija novčanu nagradu u visini od 100,00 €,

NAPOMENA: Za vreme dodele medalja, sportisti trebaju biti adekvatno obučeni u odgovarajuću sportsku opremu,
PRIJAVE: Prijave klubova kao i Lenex fajl, dostaviti na e-Poštu: aleksandarf@yahoo.com, najkasnije do 23.03.2020.god.,
Prijava treba da sadrži:

  • Ime kluba,
  • Ime i prezime takmičara, pol i datum rođenja,
  • discipline i najbolje vreme u 50m bazenu,

ODJAVE: Izvršiti najkasnije do 25.03.2020.god,
NAPOMENA*: Prijavom klubovi garantuju za zdravstveno stanje svojih plivača,
NAPOMENA**: Organizator zadržava pravo da limitira trke od 800m slobodno i 1500m slobodno na 8 plivača i 8 plivačica na osnovu validno isplivanih prijavljenih vremena,

KATEGORIJE :
MUŠKIŽENSKI
AApsolutnaApsolutna
B2005. i 2006.2005. i 2006.
V2007. i 2008.2007. i 2008.
G2009. i 2010.2009. i 2010.
D2011.2011.
Đ2012. i mlađi2012. i mlađi
PROGRAM: 1. DEO
Subota, 28.03.2020.
07:45-08:45 – rasplivavanje
09:00 – početak takmičenja
DISCIPLINEKATEGORIJE
1.100m slobodno (M/Ž)A, B, V, G, D
2.200m leđno(M/Ž)A, B, V, G
Dodela medalja za 100m slobodno i 200m leđno
3.100m prsno (M/Ž)A, B, V, G
4.200m mešovito (M/Ž)A, B, V, G
Dodela medalja za 100m prsno i 200m mešovito
5.1500m slobodno (M/Ž)A
PROGRAM: 2. DEO
Subota, 28.03.2020.
15:45-16.30 – rasplivavanje
16:45 – početak takmičenja
DISCIPLINE
KATEGORIJE
6.50m slobodno (M/Ž)A, B, V, G, D, Đ
7.50m delfin (M/Ž)A, B, V, G, D, Đ
Dodela medalja za 1500m slobodno, 50m slobodno i 50m delfin
8.200m prsno (M/Ž)A, B, V, G
9.100m leđno (M/Ž)A, B, V, G
10.200m delfin (M/Ž)A, B, V, G
Dodela medalja za 200m prsno, 100m leđno i 200m delfin
11.400m slobodno (M/Ž)A, B, V
PROGRAM: 3. DEO
Nedelja, 29.03.2020.
07:45-08:45 – rasplivavanje
09:00 – početak takmičenja
DISCIPLINE
KATEGORIJE
12.50m leđno (M/Ž)A, B, V, G, D, Đ
13.50m prsno (M/Ž)A, B, V, G, D, Đ
Dodela medalja za 400m slobodno, 50m leđno i 50m prsno
14.200m slobodno (M/Ž)A, B, V, G
15.100m delfin (M/Ž)A, B, V, G
Dodela medalja za 200m slobodno i 100m delfin
16.400m mešovito (M/Ž)A, B, V
17.800m slobodno (M/Ž)A

PROPOZICIJE(MKD/ENG)/PROPOSITION(MKD/ENG)