VI Ђетиња куп 2021 (SRB)

Знак пливачког клуба Ајкуле са Ђетиње из Ужица и линк на њихову званичну Facebook страницу

ОРГАНИЗАТОР:  Пливачки клуб “Ајкуле са Ђетиње”, Ужице, Железничка 8, Ужице 31000, заступник клуба Бојан Благојевић (+381-64-46-60-332), е-пошта: cegipancev@live.com, /  ENGLISH(translate.google.com)  /
МЕСТО: Ужице, Србија,
ДАТУМ: 29.05.2021.године,
БАЗЕН: Затворени Градски базен у Ужицу, 25m са 8 стаза, температура воде 27 °C и температура ваздуха 30 °C,
МЕРЕЊЕ: Ручно,
ПРИЈАВЕ: Пријавни фајл можете преузети на plivanje.info (а и на дну, у прилогу пропозицијама), или ћемо вам ми проследити путем е-поште, 
  • 48 сати пре почетка такмичења у електронском облику на  banevalis@gmail.com,
  • одјаве 24 сата пре почетка такмичења,
  • на дан такмичења нема пријава и нема додавања,

СТАРТНИНА: 1.000 динара, плаћа се овлашћено лицу на дан такмичења,
САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА: 

  • распливавање и састанак делегата у 09:30, (СВИ УЧЕСНИЦИ МИТИНГА СУ ОБАВЕЗНИ ДА НОСЕ МАСКЕ),
  • почетак такмичења у 10:30 – БЕЗ ПРИСУСТВА ГЛЕДАЛАЦА,
  • додела медаља биће после испливане дисциплине,

ПРАВО НАСТУПА: Сви такмичари имају праву наступа у две 50m дисциплине + штафета + 100m мешовито која се награђује медаљом али се не бодује за најбољег пливача. Дисциплину 100m мешовито имају право наступа ове категорије А, Б, В, Г, Д, Ђ, Е, Ж, З.
Сваки клуб може пријавити максимално по једну штафету по категорији,
ФОНД НАГРАДА: 

  • медаље за прва три такмичара у свакој категорији и дисциплини,
  • пехари за прва три такмичара у свакој категорији (I категорија 2008. и старији) и (II категорија 2009. и млађи), по збиру FINA бодова у две трке од 50m,
  • пехар за најбољи клуб: Бодовање малим бодовима (9, 7, 5, 3, 2, 1),

НАПОМЕНА: ПРИЈАВОМ ПЛИВАЧА, КЛУБОВИ ПОТВРЂУЈУ ДА ЈЕ ИСТИ ЛЕКАРСКИ СПОСОБАН ЗА ТАКМИЧЕЊЕ, ПА СНОСЕ ОДГОВОРНОСТ ЗА ЊЕГОВО ЗДРАВСТВЕНО СТАЊЕ,

КАТЕГОРИЈЕ:
МУШКИ ЖЕНСКИ
А (A) 2003. и старији А (A) 2003. и старије
Б (B) 2004. Б (B) 2004.
В (C) 2005. В (C) 2005.
Г (D) 2006. Г (D) 2006.
Д (E) 2007. Д (E) 2007.
Ђ (F) 2008. Ђ (F) 2008.
Е (G) 2009. Е (G) 2009.
Ж (H) 2010. Ж (H) 2010.
З (I) 2011. З (I) 2011.
И (J) 2012. И (J) 2012.
Ј (K) 2013. Ј (K) 2013.
К (L) 2014. и млађи К (L) 2014. и млађе
2006. и старији – 4×50m мешовито
2006. и старије – 4×50m мешовито
2007. до 2010. – 4×50m краул 2007. до 2010. – 4×50m краул
2011. и млађи – 4×25m краул
2011. и млађи – 4×25m краул
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
ДУЖ. СТИЛ КАТЕГОРИЈЕ
50m краул AБВГДЂЕЖЗ (ABCDEFGHI)
50m прсно AБВГДЂЕЖЗ (ABCDEFGHI)
50m леђно AБВГДЂЕЖЗ (ABCDEFGHI)
50m делфин AБВГДЂЕЖЗ (ABCDEFGHI)
100m мешовито AБВГДЂЕЖЗ (ABCDEFGHI)
25m краул ИЈК (JKL)
25m прсно ИЈК (JKL)
25m леђно ИЈК (JKL)
25m делфин ИЈК (JKL)
4×50m мешовито штафета 2006. и старији/старије
4×50m краул штафета 2007. до 2010.
4×25m краул штафета 2011. и млађи/млађе

ПРОПОЗИЦИЈЕ(SRB) 
ПРИЈАВНИ/LENEX_ENTRY_FILE 
ОНЛАЈН/ON-LINE