VII Ђетиња куп 2022 (SRB)

Знак пливачког клуба Ајкуле са Ђетиње из Ужица и линк на њихову званичну Facebook страницу

НАЗИВ ТАКМИЧЕЊА: Дани спринта у УжицуVII Ђетиња куп 2022,
ОРГАНИЗАТОР:  Пливачки клуб „Ајкуле са Ђетиње“, Ужице, Железничка 8, Ужице 31000, заступник клуба Бојан Благојевић (+381-64-46-60-332), е-пошта: cegipancev@live.com, /  ENGLISH(translate.google.com)  
МЕСТО: Ужице, Србија,
ДАТУМ: 03.04.2022.године,
БАЗЕН: Затворени Градски базен у Ужицу, 25m са 8 стаза, температура воде 27 °C и температура ваздуха 30 °C,
МЕРЕЊЕ: Ручно,
ПРИЈАВЕ: Пријавни фајл можете преузети на plivanje.info (на дну, у прилогу пропозицијама), као и на https://plivanje.info/rezultati/ или ћемо вам ми проследити путем е-Поште,  

  • 48 сати пре почетка такмичења у електронском облику на  banevalis@gmail.com,
  • одјаве 24 сата пре почетка такмичења,
  • на дан такмичења нема пријава и нема додавања,

СТАРТНИНА: 1.000 динара, плаћа се овлашћено лицу на дан такмичења,
САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА: 

  • распливавање и састанак делегата у 09:30, (СВИ УЧЕСНИЦИ МИТИНГА СУ ОБАВЕЗНИ ДА НОСЕ МАСКЕ),
  • почетак такмичења у 10:30 – БЕЗ ПРИСУСТВА ГЛЕДАЛАЦА
  • додела медаља биће на крају такмичења,

ПРАВО НАСТУПА: Сви такмичари имају праву наступа у две 50m дисциплине + штафета + 100m мешовито која се награђује медаљом али се не бодује за најбољег пливача. Дисциплину 100m мешовито имају право наступа све категорије А, Б, В, Г, Д, Ђ, Е, Ж, З, И и Ј. Сваки клуб може пријавити максимално по једну штафету по категорији,
ФОНД НАГРАДА: 

  • медаље за прва три такмичара у свакој категорији и дисциплини,
  • пехари за прва три такмичара у свакој категорији (I категорија 2008. и старији) и (II категорија 2009. и млађи), по збиру FINA бодова у две трке до 50m,
  • пехар за најбољи клуб: Бодовање малим бодовима (9, 7, 5, 3, 2, 1),

НАПОМЕНА:  ПРИЈАВОМ ПЛИВАЧА, КЛУБОВИ ПОТВРЂУЈУ ДА ЈЕ ИСТИ ЛЕКАРСКИ СПОСОБАН ЗА ТАКМИЧЕЊЕ, ПА СНОСЕ ОДГОВОРНОСТ ЗА ЊЕГОВО ЗДРАВСТВЕНО СТАЊЕ,

КАТЕГОРИЈЕ:
МУШКИ ЖЕНСКИ
А (A) 2005. и старији А (A) 2005. и старије
Б (B) 2006. Б (B) 2006.
В (C) 2007. В (C) 2007.
Г (D) 2008. Г (D) 2008.
Д (E) 2009. Д (E) 2009.
Ђ (F) 2010. Ђ (F) 2010.
Е (G) 2011. Е (G) 2011.
Ж (H) 2012. Ж (H) 2012.
З (I) 2013. З (I) 2013.
И (J) 2014. И (J) 2014.
Ј (K) 2015. и млађи Ј (K) 2015. и млађе
2010. и старији – 4×50m мешовито 2009. и старије – 4×50m мешовито
2011. и млађи – 4×25m мешовито 2010. и млађе – 4×25m мешовито
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
ДУЖ. СТИЛ КАТЕГОРИЈЕ
50m краул AБВГДЂЕЖЗИЈ (ABCDEFGHIJK)
50m прсно AБВГДЂЕЖЗИЈ (ABCDEFGHIJK)
50m леђно AБВГДЂЕЖЗИЈ (ABCDEFGHIJK)
50m делфин AБВГДЂЕЖЗИЈ (ABCDEFGHIJK)
100m мешовито AБВГДЂЕЖЗИЈ (ABCDEFGHIJK)
4×50m мешовито штафета 2010. и старији – Мушки
4×50m мешовито штафета 2009. и старије – Женски
4×25m мешовито штафета 2011. и млађи – Мушки
4×25m мешовито штафета 2010. и млађе – Женски

ПРОПОЗИЦИЈЕ(SRB)  
ПРИЈАВНИ/LENEX_ENTRY_FILE  
ОНЛАЈН/ON-LINE