Зимско првенство ВПСЦГ 2022 (25m) (MNE)

Линк на званичну страницу организатораНАЗИВ ТАКМИЧЕЊА: ЗИМСКО ПРВЕНСТВО ВПСЦГ 2022 (мали базени, 25m),
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки савез Црне Горе – ВПСЦГ, 19. Децембра ББ, јужна страна Градског стадиона (II спрат), 81000 Подгорица, е-Пошта: federation@wpolo.me, web: http://www.wpolo.me/, Тел: +382 20 671 931 / +382 32 302 752,  (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: Субота и недјеља, 19-20.03.2022. године,
МЕСТО: Будва, Црна Гора – Montenegro, (MNE),
ТАКМИЧЕЊЕ: Појединачно и екипно
БРОЈ ДИЈЕЛОВА: Такмичење се одржава у 4 дијела,
БАЗЕН: Будва,
МЈЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронски,
ОПШТА ПРАВИЛА: Митинг се одржава по FINA и LEN правилима, као и по правилима
ВПСЦГ, СТАРТНИНА: 10 € по пријављеном пливачу,
НАГРАДЕ:    

  • Медаље за првих троје пливача/пливачица у свакој категорији и дисцилини, 
  • Пехари за најбољег пливача и пливачицу на такмичењу по збиру два најбоље бодоване дисциплине FINA бодовима,
  • Пехари за три најуспјешније екипе (дисциплине и штафете бодују се првих 6 пласмана бодовима 6, 5, 4, 3, 2, 1),

ПРИЈАВЕ: Понедељак 14.03.2022.године до 23:59, (за сва државна такмичења, рок за пријаве је 5 дана пре почетка такмичења, на образцу у Excel форми која се може скинути са официјелне странице савеза). Пријеве се шаљу на адресу е-Поште савеза за пријем пријава: plivanje@plivanje.me . Пријаве приспеле на друге адресе е-Поште савеза се НЕЋЕ УЗИМАТИ У ОБЗИР!

КАТЕГОРИЈЕ
ПЛИВАЧИ КАТ. ПЛИВАЧИЦЕ
2010. и млађи (до 12 г) Млађи Пионири  2012. и млађе (до 10 г)
2008. и 2009. (13/14 г) Пионири 2010. и 2011. (11/12 г)
2006. и 2007. (14/15 г) Кадети 2008. и 2009. (13/14 г)
2004. и 2005 (16/17 г) Омладинци 2006. и 2007. (15/16 г)
Отворено (сви) Апсолутно Отворено (сви)
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
I Дио – Субота, 19.03.2022.
Распливавање: 08:45 – 09:45 – Такмичење: 10:00
РБ ДУЖ ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈА
1 50m слободно М/Ж СВИ
2 200m прсно М/Ж СВИ
3 100m делфин М/Ж СВИ
4 800m леђно Ж СВИ
II Дио – Субота, 19.03.2022.
Распливавање: 15:45 – 16:45 – Такмичење: 17:00
РБ ДИСЦИПЛИНА ПОЛ ПОЛ
5 50m делфин М/Ж СВИ
6 400m слободно М/Ж СВИ
7 200m леђно М/Ж СВИ
8 200m мјешовито М/Ж СВИ
9 4×50m слободно М/Ж СВИ
III Дио – Недјеља, 20.03.2022.
Распливавање: 08:45 – 09:45 – Такмичење: 10:00
РБ ДИСЦИПЛИНА ПОЛ ПОЛ
10 50m леђно М/Ж СВИ
11 100m слободно М/Ж СВИ
12 100m прсно М/Ж СВИ
13 200m делфин М/Ж СВИ
14 1500m слободно М СВИ
15 4×100m мјешовито М/Ж СВИ
IV Дио – Недјеља, 20.03.2022.
Распливавање: 14:45 – 15:45 – Такмичење: 16:00
РБ ДУЖ ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈА
16 50m прсно М/Ж СВИ
17 200m слободно М/Ж СВИ
18 100m леђно М/Ж СВИ
19 400m мјешовито М/Ж СВИ
20 4×50m мјешовито М/Ж СВИ

ПРОПОЗИЦИЈЕ(MNE)
ПРИЈАВНИ_LENEX_ФАЈЛ 
ОНЛАЈН/ON-LINE_ЛИНК)