26. МПМ Анте Ламбаша 2018 (SRB)

Пливачки клуб Баракуда и линк на њихову страницу
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Баракуда”, Устаничка 180/а, тел (Viber; WhatsApp): +381-62-555-854, е- Пошта: klub@pkbarakuda.org, pkbeograd@gmail.com, www.pkbarakuda.org,  (English-https://translate.google.com/)
ПОКРОВИТЕЉ: Секретаријат за спорт и омладину Града Београда,
ДАТУМ: 03. и 04.03.2018.године,
МЕСТО: Београд, Аутопут 2, Нови Београд
БАЗЕН: СРЦ “11. Април”, Нови Београд, 50m, 8 стаза,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско,
ПРИЈАВЕ: У LENEX фајл формату, који је доступан на сајту ПСС,
ПРИЈАВЕ ДО: Среда, 28.02.2018.године на е-Пошту: klub@pkbarakuda.org, pkbeograd@gmail.com,
ОДЈАВЕ ДО: Четвртак, 01.03.2018.године,
ПРАВО НАСТУПА: Свки такмичар има право наступа у 2 дисциплине по делу програма,
СТАРТНИНА: 1.000,00 динара по такмичару,
ПРАВИЛА: По правилима ПСС, FINA и правилима овог такмичења,
РАЗВРСТАВАЊЕ: Такмичари су разврстани по групама, по пријављеном времену, без обзира на узраст. Најбржа група наступа последња,
Категорије су затворене, осим категорије М 1 / Ж 1 у којој право наступа имају сви пливачи, без обзира на узраст или категорију.
Орзанизатор има право да ограничи број такмичара у појединим дисциплинама,
ПОБЕДНИК МЕМОРИЈАЛА:
је онај такмичар и такмичарка који освоји највише FINA бодова из четири дисциплине,
ПОБЕДНИЦИ КАТЕГОРИЈЕ: Такмичар и такмичарка из категорије 2, 3, 4, 5 са највише освојених FINA бодова из две дисциплине, победници су такмичења за категорију,
*/** – такса за неиспливан лимит износи 2.000 динара и плаћа се и ако пливач не заврши трку,
НАГРАДЕ:
— Прва три такмичара у свакој дисциплини и категорији биће награђени медаљама,
— Најуспешнији такмичар и најуспешнија такмичарка у категоријама 2, 3, 4, 5 добијају робне награде,
— Победници Меморијала и у мушкој и у женској категорији, награђују се са 20.000,00 динара,
СМЕШТАЈ: Сви зантересовани за смештај се могу обратити организатору на горе наведене контакте до 25.02.2018.,
ТРОШКОВИ: Све трошкове сносе учесници такмичења, осим такмичара који улазе у реципроцитет и остале такмичаре по позиву,
НАПОМЕНА: Организатор не одговара за личне ствари учесника такмичења, Својом пријавом клубови гарантују да су сви пријављени такмичари лекарски прегледани и као такви, способни за такмичење,
* Такмичење се одржава према одредбама Закона о спорту, Такмичарском правилнику ПСС и осталим нормативним актима ПСС. На сва питања која нису регулисана изводом из пропозиција овог такмичења, Такмичарским правилнико и Правилником о организацији такмичења и учешћу на такмичењу, примењују се Међународна правила пливања и остала правила ФИНА,
КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
1: апсолутна 1: апсолутна
2: 2002. и 2003. 2: 2003. и 2004.
3: 2004. и 2005. 3: 2005. и 2006.
4: 2006. и 2007. 4: 2007. и 2008.
5: 2008. и млађи 5: 2009. и млађе
САТНИЦА И ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
Субота 03.03.2018.године
1. део – почетак у 16:00
15:00 – 15:45 – састанак делегата и распливавање
КАТЕГОРИЈЕ
50m слободно М/Ж 1/2/3/4/5
200m леђно М/Ж 1/2/3
100m делфин М/Ж 1/2/3/4
200m прсно М/Ж 1/2/3
400m слободно
М-5:28.00*
Ж-5:56.00*
М/Ж 1
Субота, 03.03.2018.
Распливавање : 18:00 – 18:55
2. део – почетак у 19:00
50m прсно М/Ж 1/2/3/4/5
100m слободно М/Ж 1/2/3/4/5
100m леђно М/Ж 1/2/3/4/5
200m мешовито М/Ж 1/2/3/4
800m слободно
М-11:15.00
Ж-12:13.00
М/Ж 1
Недеља 04.03.2018.године
2. део – почетак у 18:00
08:30 – распливавање
КАТЕГОРИЈЕ
50m делфин М/Ж 1/2/3/4/5
50m леђно М/Ж 1/2/3/4/5
100m прсно М/Ж 1/2/3/4/5
200m слободно М/Ж 1/2/3/4

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(SRB)
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(EX-YU)
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG)
РПИЈАВНИ/ENTRY_EXCEL_FILE

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

НАПОМЕНА: Да би Ваш коментар био објављен, морате да кликнете на линк у мејлу који у року до пар минута добијете од нас на адресу е-поште коју сте уписали у поље изнад. Ако потврдни мејл не видите у свом поштанском сандучету, проверите нежељену пошту (спам).