3rd Step Open Championship 2019 (KOS)

Znak takmičenja i organizatora takmičenja


DATUM:
02./03.11.2019.godine,     (English-https://translate.google.com/)
MESTO:Priština, Kosovo,
BAZEN:Takmičenje se održava na bazenu SC Step, 25m / 5 staza, temperatura vode 26oC i vazduha 28oC,
TAKMIČENJE:je pojedinačno i ekipno,
PRAVILA:Takmičenje će se odvijati po FINA pravilima
MERENJE:Elektronsko,
BROJ DELOVA:Takmičenje se sastoji iz 2 dela,  

  • 02/11/2019 – Subota, popodnevni deo sa početkom u 17:00 sati,
  • 03/11/2019 – Nedelja, prepodnevni deo sa početkom u 10:00 sati,

STARTNINA:3 € po startu,
BROJ PRIJAVA: Svaki plivač može plivati neograničeni broj disciplina,
BODOVANJE:

  • Ekipa koja ima najviše zlatnih medalja u muškoj konkurenciji biće proglašena NAJBOLJOM MUŠKOM EKIPOM na takmičenju,
  • Ekipa koja ima najviše zlatnih medalja u ženskoj konkurenciji biće proglašena NAJBOLJOM ŽENSKOM EKIPOM na takmičenju,
  • Muški i ženski plivač koji ima najviše zlatnih medalja iz 4 discipline, će biti proglašen najboljim MUŠKIM i ŽENSKIM plivačom,

NAGRADE:

  • Najbolja 3 plivača po kategoriji u svakoj disciplini biće nagrađeni medaljama,
  • Najbolja Muška i najbolja Ženska ekipa će primiti novčanu nagradu od 300 € po timu M/Ž,
  • Najbolji Muški i najbolji ženski plivači u A kategoriji će dobiti novčane nagrade uznosima 200 €, 100 € i 50 € (1., 2. i 3. mesto),
  • Najbolji plivač u svakoj kategoriji će dobiti pehar,

PRIJAVE: rok za prijave je 3 dana pre početka takmičenja,  30.10.2019. Prijave molimo slati sledećim osobama za kontakt: Rita Zeqiri, e-Pošta: ritazeqiri95@hotmail.com, mmilomir@gmail.com, prijavni obrazci su na linkovima na dnu ove stranice,
SMEŠTAJ: Svi klubovi i učesnici zainteresovani za smeštaj trebaju poslati spisak sa brojem učesnika (muški, ženski i članovi tima) na  ovu adresu e-Pošte: ritazeqiri95@hotmail.com, kako bi imali dovoljno vremena da Vam predstavimo neke potencijalne ponude / predloge,

KATEGORIJE
KATMUŠKIKATŽENSKI
A2004. i starijiA2004. i starije
B2005. / 2006.B2005. / 2006.
C2007. / 2008.C2007. / 2008.
D2009. i mlađiD2009. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA
1. Deo: 02/11/2019 Subota popodne  (Tehnički sastanak: 15:00)
Zagrevanje: 16:00 – 16:45
Takmičenje: 17:00
RBPOLDISCIPLINAKATEGORIJE
1.Ž4 × 50m mešovito štafetaA
2.M4 × 50m mešovito štafetaA
3.Ž100m SlobodnoABCD
4.M100m SlobodnoABCD
5.Ž100m LeđnoABCD
6.M100m LeđnoABCD
7.Ž100m PrsnoABCD
8.M100m PrsnoABCD
9.Ž100m DelfinABC
10.M100m DelfinABC
11.Ž200m SlobodnoABC
12.M200m SlobodnoABC
2. Deo: 03/11/2019 Nedelja prepodne
Zagrevanje: 09:00 – 09:45
Takmičenje: 10:00
RBPOLDISCIPLINAKATEGORIJE
13.Ž100m MešovitoABC
14.M100m MešovitoABC
15.Ž50m SlobodnoABCD
16.M50m SlobodnoABCD
17.Ž50m LeđnoABCD
18.M50m LeđnoABCD
19.Ž50m PrsnoABCD
20.M50m PrsnoABCD
21.Ž50m DelfinABCD
22.M50m DelfinABCD
23.Ž200m MešovitoABC
24.M200m MešovitoABC

PROPOZICIJE/PROPOSITION(ENG)
ONLAJN/ON-LINE(ENG) 
Lenex ENTRY FILE 
EXCEL ENTRY FILE(ENG)