4. memorijal Noa Zelić 2019 (CRO)

Link na info o Plivačkom savezu Istarske županije

ORGANIZATOR: Plivački savez istarske županije, (English-https://translate.google.com/) /
DATUM: Subota 5. listopada 2019. (05.10.2019. godine),
MJESTO:Pula,
TAKMIČENJE: Pojedinačno,
BAZEN: Gradski bazeni Pula, dimenzija 34m x 25m, plivaće se na 25m / 8 staza,
MJERENJE VREMENA: Elektronski (nije precizirano propozicijama, pretpostavka),
OPŠTE INFORMACIJE: Miting je posvećen plivaču Noi Zeliću koji je 2015. godine, u dobi od 19 godina, tragično preminuo u saobraćajnoj nesreći. Noa Zelić bio je izvrsni plivač PK Poreč i PK Kopera. Krasila ga je izuzetna požrtvovanost i upornost, sportski duh i osobito fair play odnos prema svim sudionicima na treninzima i natjecanjima.
Želja nam je sačuvati uspomenu na Noa kao uzor plivačima svih kategorija i vjerujemo da će ovaj međunarodni miting biti rado posjećen od strane ljubitelja plivanja,
NAGRADE:  

  • medalje za prva tri mjesta po kategorijama,
  • pehar pobjedniku memorijalne discipline u muškoj kategoriji,
  • troje najboljih plivača/ica prema zbroju dva najbolja rezultata (jedna disciplina iz 1. dijela i jedna disciplina iz 2. dijela) po tablicama FINA-e, biti će nagrađeni sa novčanom nagradom:
    • 1. 900 kuna
    • 2. 700 kuna
    • 3. 500 kuna

STARTNINA: 30,00 Kn (4 € iz inozemstva) po pojedinačnom startu, startnina se uplaćuje organizatoru prije početka natjecanja na žiro račun Saveza; IBAN HR2224070001118016613 ili za zapisničkim stolom na dan natjecanja,
PRIJAVE: Do utorka, 02. listopada 2019. (02.10.2019.godine) LENED-om, za klubove izvan RH, prijave na e-Poštu: dubravko.sever@ri.ht.hr,
ODJAVE: Do utorka, 02. listopada 2019. (02.10.2019.godine),
SASTANAK DELEGATA: U 09:00 sati na bazenu, 

PLIVAČICEPLIVAČI
MLAĐI KADETIA2008 i 2009.2007 i 2008.
KADETIB2006 i 2007.2005 i 2006.
MLAĐI JUNIORIV2004 i 2005.2003 i 2004.
JUNIORIG2002 i 2003.2001 i 2002.
MLAĐI SENIORID2000 i 2001.1999 i 2000.
SENIORIĐAPSOLUTNOAPSOLUTNO
PROGRAM NATJECANJA
I DIO
Rasplivavanje: 08:30
Natjecanje: 09:30
RBDUŽDISCIPLINAKATEGORIJE
150mleptirABVGDĐ
2100mslobodnoABVGDĐ
350mleđnoABVGDĐ
4100mprsnoABVGDĐ
5200mslobodnoABVGDĐ
(kvalifikacije)
64×50mslobodno štafetaAPSOLUTNA
II DIO
Rasplivavanje: 15:30
Natjecanje: 16:30
RBDUŽDISCIPLINAKATEGORIJA
5200mslobodno(memorijalna disciplina)
750mprsnoABVGDĐ
8100mleptirABVGDĐ
950mslobodnoABVGDĐ
10100mleđnoABVGDĐ
11100mmješovitoABVGDĐ

PROPOZICIJE(CRO)