4. меморијал Ноа Зелић 2019 (CRO)

Линк на инфо о Пливачком савезу Истарске жупаније

ОРГАНИЗАТОР: Пливачки савез истарске жупаније, (English-https://translate.google.com/) /
ДАТУМ: Субота 5. листопада 2019. (05.10.2019. године),
МЈЕСТО: Пула,
ТАКМИЧЕЊЕ: Појединачно,
БАЗЕН: Градски базени Пула, димензија 34m x 25m, пливаће се на 25m / 8 стаза,
МЈЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронски (није прецизирано пропозицијама, претпоставка),
ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ: Митинг је посвећен пливачу Нои Зелићу који је 2015. године, у доби од 19 година, трагично преминуо у саобраћајној несрећи. Ноа Зелић био је изврсни пливач ПК Пореч и ПК Копера. Красила га је изузетна пожртвованост и упорност, спортски дух и особито fair play однос према свим судионицима на тренинзима и натјецањима.
Жеља нам је сачувати успомену на Ноа као узор пливачима свих категорија и вјерујемо да ће овај међународни митинг бити радо посјећен од стране љубитеља пливања,
НАГРАДЕ:  

  • медаље за прва три мјеста по категоријама,
  • пехар побједнику меморијалне дисциплине у мушкој категорији,
  • троје најбољих пливача/ица према зброју два најбоља резултата (једна дисциплина из 1. дијела и једна дисциплина из 2. дијела) по таблицама FINA-е, бити ће награђени са новчаном наградом:
    • 1. 900 куна
    • 2. 700 куна
    • 3. 500 куна

СТАРТНИНА: 30,00 Kn (4 € из иноземства) по појединачном старту, стартнина се уплаћује организатору прије почетка натјецања на жиро рачун Савеза; IBAN HR2224070001118016613 или за записничким столом на дан натјецања,
ПРИЈАВЕ: До уторка, 02. листопада 2019. (02.10.2019.године) LENED-ом, за клубове изван РХ, пријаве на е-Пошту: dubravko.sever@ri.ht.hr,
ОДЈАВЕ: До уторка, 02. листопада 2019. (02.10.2019.године),
САСТАНАК ДЕЛЕГАТА: У 09:00 сати на базену, 

ПЛИВАЧИЦЕ ПЛИВАЧИ
МЛАЂИ КАДЕТИ А 2008 и 2009. 2007 и 2008.
КАДЕТИ Б 2006 и 2007. 2005 и 2006.
МЛАЂИ ЈУНИОРИ В 2004 и 2005. 2003 и 2004.
ЈУНИОРИ Г 2002 и 2003. 2001 и 2002.
МЛАЂИ СЕНИОРИ Д 2000 и 2001. 1999 и 2000.
СЕНИОРИ Ђ АПСОЛУТНО АПСОЛУТНО
ПРОГРАМ НАТЈЕЦАЊА
I ДИО
Распливавање: 08:30
Натјецање: 09:30
РБ ДУЖ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1 50m лептир АБВГДЂ
2 100m слободно АБВГДЂ
3 50m леђно АБВГДЂ
4 100m прсно АБВГДЂ
5 200m слободно АБВГДЂ
(квалификације)
6 4×50m слободно штафета АПСОЛУТНА
II ДИО
Распливавање: 15:30
Натјецање: 16:30
РБ ДУЖ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈА
5 200m слободно (меморијална дисциплина)
7 50m прсно АБВГДЂ
8 100m лептир АБВГДЂ
9 50m слободно АБВГДЂ
10 100m леђно АБВГДЂ
11 100m мјешовито АБВГДЂ

ПРОПОЗИЦИЈЕ(CRO)