41. MM Ravne 2014 (SLO)

Znak plivačkog kluba Fužinar, Ravne na Koroškem i link na sajt orzanizatora41. međunarodni plivački miting

“RAVNE 2014”

MESTO: Ravne
ORGANIZATOR: Plivački klub Fužinar, Ravne, SI-2390 Ravne na Koroškem, Slovenia, e-mail: info@pkfuzinar.sihttp://www.pkfuzinar.si
DATUM: 22./23. mart 2014.godine
BAZEN: Ravne na Koroškem, Olimpijski bazen pod balonom, 50m, 8 staza, 26.5 °C, SATNICA TAKMIČENJA: polufinale od 9 sati, finale od 17 sati, zagrevanje od 8 i od 16 sati
STARTNINA: 5 € po startu
MERENJE: Elektronsko
ROK ZA PRIJAVE: do 19. marta 2014.godine
ODJAVE DO: 20. marta (do 20.00 sati)
KATEGORIJE:
MUŠKIŽENSKI
M42000. i mlađiŽ42002. i mlađe
M31998./1999.Ž32000./2001.
M21996./1997.Ž21998./1999.
M11995. i starijiŽ11997. i starije
1. deo – subota 09.00
50mprsnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
50mslobodnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
100mleđnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
200mslobodnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
100mdelfinM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
200mprsnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
200mmješovitoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
1500mslobodnoM (apsolutno)sporije grupe
800mslobodnoŽ (apsolutno)sporije grupe
2. deo – subota 17.00
50mprsnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
50mslobodnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
100mleđnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
200mslobdnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
100mdelfinM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
200mprsnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
200mmješovitoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
1500mslobodnoM (apsolutno)najbrža grupa
800mslobodnoM (apsolutno)najbrža grupa
3. deo – nedelja 09.00
50mdelfinM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
50mleđnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
400mslobodnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
200mdelfinM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
100mprsnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
200mleđnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
400mmješovitoM / Ž (apsolutno)sporije grupe
100mslobodnoM1,M2,M3,M4 / Ž1,Ž2,Ž3,Ž4kvalifikacije
800mslobodnoM (apsolutno)sporija grupa
1500mslobodnoM (apsolutno)sporija grupa
4. deo – nedelja 17.00
50mdelfinM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
50mleđnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
400mslobodnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
200mdelfinM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
100mprsnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
200mleđnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
400mmješovitoM / Ž (apsolutno)najbrža grupa
100mslobodnoM1, M2 i mlađi / Ž1, Ž2 i mlađefinale
800mslobodnoM (apsolutno)najbrža grupa
1500mslobodnoM (apsolutno)najbrža grupa
PO PRAVILIMA: PZS i FINA.
SISTEM TAKMIČENJA: Takmičenje će se odvijati u prepodnevnim kvalifikacijama i popodnevnim finalnim trkama, sem disciplina 800/1500m slobodno i 400m mješovito, gde bi u preprodnevnom delu plivače sporije grupe, a u popodnevnom brža grupa.  Grupe su  formirane po prijavljenim vremenima. Zadržavamo pravo ograničenja broja grupa u disciplinama 800/1500m slobodno.
NAGRADE:
– Najboljih troje iz kategorija M1, M2, Ž1, i Ž2 u svakoj disciplini finala će biti nagrađeni medaljama. Izuzetak su discipline 800/1500m slobodno i 400m mješobito kod kojih će se podeliti medalje samo u apsolutnoj kategoriji.
– Za kategorije M3, M4, Ž3 i  Ž4 se dodeljuđu priznanja prepodne. Plivači tih kategorija imaju mogućnost uvršćenja u finala sa kategorijama M1, M2, Ž1, Ž2.
– Prva tri plivača i plivačice u apsolutnoj kategoriji s najboljim zbirom FINA bodova iz dva finalna nastupa (svakog dana po jedan) biće nagrađeni sa peharima.
SVEČANO OTVARANJE: U subotu, 22.03.2014. u 16.00 sati.
NAPOMENA: Plivači i plivačice nastupaju na sopstvenu odgovoronost. Za njihovu spremnost i zdravstvenu  sposobnost odgovaraju klubovi čiji su oni članovi.
PRENOĆIŠTE: Mogućnost smeštaja mežete naći na stranicama http://www.pkfuzinar.si.
PROPOZICIJE (SLO)
PROPOSITION (ENG)
LENEX ENTRY FILE