6. “Ријека ’08” 2018 (CRO)

 

Знак пливачког клуба и линк на њихову званичну страницу

ОРГАНИЗАТОР: ПК “Ријека”, Јоже Грабовшека 2; Ријека, Хрватска, е-пошта: plivackiklub.rijeka@gmail.com, веб страница: http://www.plivackiklub-rijeka.hr/ , моб: +385-95-392-92-93 или +385-91-286-58-11, (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 26.07.2018.године (субота),
МЈЕСТО: Ријека, Хрватска,
БАЗЕН: Затворено пливалиште “Базени Кантрида” – 50m, 10 пруга,
ТАКМИЧЕЊЕ:  је дводјелно,

  • I. Дио – 09:30 сати, (загријавање у 08:30),
  • II. Дио – 16:00 сати,  (загријавање у 15:00 сати),

МЈЕРЕЊЕ: је електронско, Omega timing,
САСТАНАК ДЕЛЕГАТА: У 09:00 сати (код судачког стола),
ОПЋА ПРАВИЛА:  

  • Сваки клуб може наступити у свакој дисциплини програма са неограниченим бројем натјецатеља/натјецатељки као и штафета,
  • Састав штафета је везан уз категорију,
  • Број наступа појединца/појединке је неограничен,
  • Стартна листа се формира за сваку дисцпиплину програма на основу пријављеног резултата,

НАГРАДЕ: 

  • Прва три пласирана у свакој индивидуалној дисциплини програма , у све четири категорије (Ж/М) бити ће награђени медаљама, као и прве три штрафете,
  • Најуспешнији појединци у женској и мушкој конкуренцији у све четири категорије који у збиру освојених бодова (таблице ХПС) из три индивидуалне дисциплине  буду најбољи добити ће пригодне награде,

СТАРТНИНА:  

  • Иноси 5 € по дисциплини сваког појединца/појединке, а свака пријављена штафета 5 €,
  • Стартнина се уплаћује на састанку делегата (од 09:00 сати),

ПРИЈАВЕ:

  • Дефинитивне морају стићи путем LENED-A (домаћи клубови) до 22.05.2018.год.
  • Не е-пошту (иноземни клубови): plivackiklub.rijeka@gmail.com и dubravko.sever@ri.t-com.hr до 22.05.2018.године са следећим подацима (у прилогу је образац за пријаве иноземних клубова на дну ове најаве):
    • Име клуба,
    • Име натјецатеља/натјецатељке,   
    • година рођења,
    • дисциплина у којој наступа са резултатом у тој дисциплини

ОСТАЛО:

  • Трошкове пута и боравка сносе клубови судионици,
  • Натјецање се одржава сукладно пропозицијама  FINE, HPS као и ових пропозиција,
КАТЕГОРИЈЕ НАТЈЕЦАТЕЉА
КАТ ДЈЕВОЈЧИЦЕ ДЈЕЧАЦИ
А 2005. / 2006. 2004. / 2005.
Б 2007. 2006.
Ц 2008. 2007.
Д 2009. и млађе 2008. и млађи
ПРОГРАМ НАТЈЕЦАЊА
I. Дио – 09:30 сати II. Дио – 16:00 сати
50m лептир – Д, Ц (Ж/М) 100m слободно – Б, А (Ж/М)
100m лептир – Б, А (Ж/М) 50m слободно – Д, Ц (Ж/М)
50m леђно – Д, Ц (Ж/М) 100m прсно – Б, А (Ж/М)
100m леђно – Б, А (Ж/М) 50m прсно – Д, Ц (Ж/А)
4 × 50m мјешовито (Ж) 200m мјешовито – Б, А (Ж/А)
4 × 50m мјешовито (М) 4 × 50m слободно (Ж)
4 × 50m слободно (М)

ПРОПОЗИЦИЈЕ_ТАКМИЧЕЊА(CRO/SRB/BIH)
PROPOSITION(ENG)
СМЈЕШТАЈ/ACCOMMODATION(CRO) 
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/ENTRY_EXCEL_FILE(CRO)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *