Banska Bystrica Cup 2020 (SVK)

Знак пливачког клуба УМБ Банска Бистрица и линк на њихову матичну страницуQUALIFICATION:   (English-https://translate.google.com/)  

  • Olympic Games 2020 – Tokyo / Japan, “A” and “B” Qualifing Standard Times, 
  • European Championships 2020 – Budapest / Hungary,
  • European Junior Championships 2020 – Aberdeen / Scotland,

ДАТУМ: 28-29.03.2020.године,
БАЗЕН: 50m затворени базен, 8 стаза,
МЕСТО: Cesta na stadion 30, базен “Stiavnicky”, Banska Bystrica,
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб Матеј Беј Универзитета Банска Бистрица,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско, систем “Omega”, са пуним графичким семафором,
ПРЕЛИМИНАРНЕ ПРИЈАВЕ: најкасније до 31.01.2020.године,
КОНАЧНЕ ПРИЈАВЕ: не касније од 06.03.2020.године, на e-mail: swimm@umbbb.sk и копија на miroslav.simun@gmail.com, пријаве у Lenex фајл формату или пријавни фајл са свим потребним подацима: Година рођења, пол, пливачки клуб, пријавно време најбоље испливано,
СТАРТНИНА: 6 € по старту, стартнина се плаћа у готовини приликом доласка клуба на базен,
ПРАВИЛА: такмичење ће се одвијати по FINA и SPF правилима и правилима овог такмичења, организатор задржава право лимитирати у поједининим дисциплинама број група на старту. Све дисциплине су индивидуалне, све се пливају редовно, без финала. Такмичари ће бити у групама пливача, зависно од пријављених вермена. Организатор задржава право да не додели признање/одличје такмичару који се није појавио на додели.
ПРАВИЛО: једног старта,
ПРИЈАВЕ: У Lenex формату или на општем образцу, који садржи следеће информације: пуно име, датум рођења, пол, име клуба, пријавно време дисциплине коју пријављује (најбоље време),
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: крајњи рок за пријаве је 06.03.2020.године,
ПРИЗНАЊА И НАГРАДЕ: Најбољи такмичар и такмичарака у категоријма А, Б, Ц, Д по најбољим перфомансама у FINA бодовима једне дисциплине биће награђени званичним наградама “Купа Банска Бистрица 2020”,
МЕДАЉЕ: Првих троје такмичара сваке дисциплине и категорије биће награђени медаљама,
НАГРАДЕ: најбољи такмичар и најбоља такмичарка у А, Б, В, Г категоријама  по најбољим FINA бодовима из најбоље бодоване дисциплине биће награђени поклон наградама и “Купом Банске Бистрице 2020”,
НОВЧАНЕ НАГРАДЕ: 3 најбоља такмичара и 3 најбоље такмичарке по најбољим FINA бодовима из најбоље бодоване дисциплине биће награђени новчаним наградама:

  • 500 €,
  • 350 €,
  • 150 €,
  • као и испливавање новог рекорда такмичења са 100 €,

ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: 28.03.2020. од 07.30 – 08.30 на базену,
ПРИГОВОР: Се прихвата 15 минута по завршетку трке и такса износи 20 €,
РЕЗУЛТАТИ: ће бити објављени на сајту www.poumb.sk после такмичења. Ако су вам потребни резултати у штампаној верзији, молимо, обратите се захтевом на е-пошту,
НАПОМЕНА: један тим може бити максимално 10-15 особа! Све остало можете наћи у оригиналним пропозицијама организатора, смештај и остале понуде,
ОДЈАВЕ: до 25.март 2020. до 12:00, после тог датума, клубови ће платити стартнине као да такмичар наступа.
НАПОМЕНА: Субота, 28.март у 20:30 је пријем за тренере, особље, госте и спозноре,

КАТЕГОРИЈЕ
КАТ МУШКАРЦИ ЖЕНЕ
А за EYOF 2021 2005 – 2004. 2006 – 2007.
Б 2003 – 2004. 2004 – 2005.
В 2001 – 2002. 2002 – 2003.
Г 2000. и старији 2001. и старије
ПРОГРАМ
Субота, 28.март 2020.
Загревање: 07:30 – 08:50
Почетак: 09:00
РБ. ДУЖ.
СТИЛ
КАТЕГОРИЈА
1. 100m слободно мушкарци А, Б, В, Г
2. 100m слободно жене А, Б, В, Г
3. 50m прсно мушкарци апсолутна
4. 50m прсно жене апсолутна
5. 200m делфин мушкарци апсолутна
6. 50m делфин жене апсолутна
7. 100m леђно мушкарци А, Б, В, Г
8. 100m леђно жене А, Б, В, Г
9. 400m мјешовито мушкарци апсолутна
10. 400m мјешовито жене апсолутна
ПРОГРАМ
Субота, 28.март 2020.
Загревање: 13:50 – 14:50
Почетак: 15:00
РБ. ДУЖ.
СТИЛ
КАТЕГОРИЈА
11. 200m слободно мушкарци апсолутна
12. 200m слобдно жене апсолутна
13. 100m прсно мушкарци А, Б, В, Г
14. 100m прсно жене А, Б, В, Г
15. 50m делфин мушкарци апсолутна
16. 50m делфин жене апсолутна
17. 200m леђно мушкарци апсолутна
18. 200m леђно жене апсолутна
19. 200m мјешовито мушкарци А, Б, В, Г
20. 200m мјешовито жене А, Б, В, Г
Недјеља, 29.март 2020.
Загревање: 07:50 – 08:50
Такмичење: 09:00
РБ. ДУЖ. СТИЛ КАТЕГОРИЈА
21. 50m слободно мушкарци апсолутна
22. 50m слободно жене апсолутна
23. 200m прсно мушкарци апсолутна
24. 200m прсно жене апсолутна
25. 100m делфин мушкарци А, Б, В, Г
26. 100m делфин жене А, Б, В, Г
27. 50m леђно мушкарци апсолутна
28. 50m леђно жене апсолутна
29. 400m слободно мушкарци апсолутна
30. 400m слободно жене апсолутна

PROPOSITION(ENG)/ПРОПОЗИЦИЈЕ(ENG)
PRELIMINARY_ENTRY_FORM/ПРЕЛИМИНАРНЕ_ПРИЈАВЕ
FINAL_ENTRY_FORM/КОНАЧНЕ_ПРИЈАВЕ
INVITATION_ACCOMODATION/ПОЗИВНИЦА_СМЈЕШТАЈ
LENEX_ENTRY_FILE/ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ