Mali delfini 2015 (BiH)

Plivački klub "Olymp"iz Banja Luke i link na njihovu stranicuMALI DELFINI 2015

 

ORGANIZATOR:  Plivački klub “Olymp”, Banja Luka,
DATUM: Nedjelja, 29.11.2015.godine,
MJESTO: Banja Luka,
BAZEN: Gradski olimpijski bazen, 25m sa 8 staza (diminezije bazena 50m x 25m), temperatura vode 26,5 oC,
BAZEN ZA ISPLIVAVANJE:25m x 10m (pet staza) dubine 140cm,
MJERENJE: Elektronsko, “Omega” – sa semaforom,

KATEGORIJE
DJEČACIKAT.DJEVOJČICE
2001. i 2002.A2002. i 2003.
2003.B2004.
2004.C2005.
2005.D2006.
2006.E2007.
2007. i mlađiF2008. i mlađe

PRAVILA: Takmičenje će se održavati po pravilima LEN i FINA, a u skladu sa pravilima Plivačkog saveza Republike Srpske i Plivačkog saveza Bosne i Hercegovine,
TRKE: Svaka trka se pliva kao finalna,
PRAVO NASTUPA:Takmičari imaju pravo nastupa na neograničeni broj disciplina,
STARTNINA: Startnina iznosi 20 KM za takmičare iz BiH, a 10 € za strane takmičare po takmičaru za sljedeće kategorije: A, B, C, D, E. Učesnici su dužni platiti istu prije početka takmičenja,
STARTNINA: Za kategoriju F startnina iznosi 10 KM za takmičare iz BiH, a 5 € za strane takmičare. Učesnici su dužni platiti istu prije početka takmičenja,
NAGRADE:
— Medalje se dijele svim takmičarima koji se plasiraju među prva tri najbolja u svojoj kategoriji,
— Najuspješniji takmičari u svakoj kategoriji sa najvećim zbirom FINA bodova iz 4 discipline u muškoj i ženskoj konkurenciji dobijaju pehar pobjednika,
— F kategorija se ne boduje u kategoriji najuspješnijih,
— Trka iznenađenja je 100m mješovito. Plivači/plivačice koji osvoje zlatnu medalju u ovoj disciplini, dobijaju nagradu po izboru organizatora, dok će zadnji plasirani takmičar/takmičarka iz ove discipline biti takođe nagrađeni istom nagradom kao i prvoplasirani, osim medalje,
PRIJAVE: do 26.11.2015.godine,
Prijavu poslati u dokumentu za prijavu ili na e-poštu plivačkog kluba “Olymp”: olymp2002@gmail.com.
Prijava mora imati sljedeće podatke:
— Ime i prezime takmičara,
— Godina rođenja,
— Pol,
— Naziv plivačkog kluba,
— Prijavljeni rezultati (najbolje isplivani),

PROGRAM TAKMIČENJA
NEDJELJA, 29.11.2015.
Rasplivavanje: 10:00Početak takmičenja: 11:00
DISCIPLINAKATEGORIJE
25m noge slobodno sa daskicamaF
100m mješovito (trka iznenađenja)A, B, C, D, E
50m prsnoC, D, E, F
50m slobodnoA, B, C, D, E, F
100m delfinA, B, C, D
100m leđnoA, B, C, D
200m slobodnoA, B, C
Pauza (dodjele medalja)Sve kategorije
50m delfinC, D, E, F
50m leđnoC, D, E, F
100m slobodnoA, B, C, D
100m prsnoA, B, C, D
200m mješovitoA, B, C
4×50m slobodno (2m/2ž)A, B, C, D
Dodjela medalja i peharaSve kategorije

PROPOZICIJE(BiH)
LENEX_ENTRY_FILE/PRIJAVNI_FAJL
ON-LINE/ONLAJN