МПМ Пингвинчек 2018 (SLO)

Знак такмичења словеначког клуба и линк на њихову званичну страницу
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Крањ”, Крањ, Трг Риволи 3, 4000 Крањ, Slovenija, web: www.pingvincek.si, е-пошта: pk.kranj@gmail.com , +386-(0)40-467-853 и +386-(0)40-467-854,  (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 24. и 25.03.2018.године
БАЗЕН: Олимпијски базен Крањ,  50m, 10 стаза, 26,50C, Партизанска цеста 39, 4000 Крањ, Slovenija,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско, “Omega Electronics”, PZS Timing,
СТАРТНИНА: 5 € по старту, учесници су дужни уплатити стартнину пре почетка такмичења, SLO клубови на ТРР клуба. ,
ПРИЈАВЕ: Клубови пријаве требају доставити на адресу организатора поштом или на e-пошту најкасније до среде, 21.03.2018.године, (преферирамо пријаве у Lenex формату),
ОДЈАВЕ: До четвртка, 22.03.2018. до 20:00,
ПРАВИЛА: Такмичење ће се одвијат по правилима  PZS  која су усклађена са правилима европске (LEN) и светске пливачке федерације (FINA),
СИСТЕМ ТАКМИЧЕЊА: Такмичење би се одржавало у преподневним (квалификације) и поподневним (финала) деловима такмичења. У преподневном би пливачи наступили по пријављеним временима без обзора на годишта, а поподне би наступали као 16 најбржих пливача (А и Б финале) у апсолутној категорији, најбржих 8 плива у А финалу, остали у Б финалу. Изузетак су дисциплине 800/1500m слободно и 400m мјешовито где је број такмичара лимитиран на 16 најбољих пријавних времена, и где би спорија група наступала у квалификационом делу, а у поподневном делу би наступила бржа група,
НАГРАДЕ:  
— Три првопласирана такмичара у свим дисциплинама у Б, Ц, Д и Е категорији, с обзором на остварене резултате у квалификационом делу ће бити награђени медаљама,
— Изузетак су дисциплине 800/1500m слободно и 400m мјешовито, где би се медаље делиле само у апсолутној категорији,
— Најбољих троје сваке дисциплине и категорије у Финалу бит ће награђени медаљама,
— Прве три штафете се награђују медаљама,
— Најуспешнији пливач и пливачица у категоријама А, Б, Ц и Д с највећим бројем FINA бодова из четири (4) наступа (два по дану) ће бити награђени,
СМЈЕШТАЈ: Више о смјештају у прилозима на дну (оригиналне пропозиције).
КОНТАКТ ИНФОРМАЦИЈЕ: За све информације молимо Вас обратите се на е-Пошту: pk.kranj@gmail.com ,

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
А 2001. и старији А 2002. и старије
Б 2002. – 2003. Б 2003. – 2004.
Ц 2004. – 2005. Ц 2005. – 2006.
Д 2006. и млађи Д 2007. и млађе

1. ДАН – СУБОТА

Квалификације Финала
Загревање – 08:00 Загревање – 16:00
Такмичење – 09:00 Такмичење – 17:00
Дисц. Стил Квалификације Финала
50m прсно / breastroke А, Б, Ц, Д А Финале

Б Финале(Отворено)

50m слободно / freestyle А, Б, Ц, Д
100m леђно  / backstroke А, Б, Ц, Д
200m слободно / freestyle А, Б, Ц, Д
100m делфин / butterfly А, Б, Ц, Д
200m прсно / breaststroke А, Б, Ц, Д
200m мјешовито / medley А, Б, Ц, Д
4×100m слободно штафета / free relay М; Ж / М; F Апслолутно
1 група
1500m слободно М / freestyle М Апсолутно 
1 спорија група
Апсолутно 
1 бржа група
800m слободно Ж / freestyle F Апсолутно 
1 спорија група
Апсолутно 
1 бржа група

2. ДАН – НЕДЕЉА

Квалификације Финала
Загревање – 08:00 Загревање – 16:00
Такмичење – 09:00 Такмичење – 17:00
Дисц. Стил Квалификације Финала
50m делфин / butterfly А, Б, Ц, Д А Финале

Б Финале

(Отворено)

50m леђно / backstroke А, Б, Ц, Д
400m слободно / freestyle А, Б, Ц, Д
200m делфин / butterfly А, Б, Ц
100m прсно / breaststroke А, Б, Ц, Д
200m леђно / backstroke А, Б, Ц, Д
100m слободно / freestyle А, Б, Ц, Д
400m мјешовито / medley Апсолутно 
1 спорија група
Апсолутно 
1 бржа група
4×100m мјешовито штафета / medley relay M; Ж / М; F Апслолутно
1 група

LENEX_ENTRY_FILE/ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ 
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(SLO/ENG) 
PROPOSITION(ENG)