Нептун куп 2020 (MKD)

Знак и линк на званични сајт организатора такмичења, митинга
ТАКМИЧЕЊЕ ЈЕ ОТКАЗАНО:  По одлуци Владе Северне Македоније, до даљег су суспендована сва такмичења на отвореном и затвореном простору, док не прође опасност од CORONA вируса
ОРГАНИЗАТОР: ПК “Нептун”, Скопје, Митрополит Теодосиј Голанов 64А / 2-7, 1000 Скопје, Северна Македонија, pkneptunskopje@gmail.com, тел: +389-02-3122-305, лица за контакт и информације: Томи Стефановски: +389-70-331-802, Васил Велков: +389-70-298-624,   ENGLISH(translate.google.com)
ДАТУМ:  29.02.-01.03.2020.,
МЕСТО:
Скопје, Северна Македонија,
ТАКМИЧЕЊЕ: У два дела,
БАЗЕН: 25m / 8 стаза, температура воде 260C, Спортског центра “Борис Трајковски” (А1 БАЗЕН), насеље Карпош, Скопје,
МЕРЕЊЕ: Електронско (Спринт Троник),
ПРИЈАВЕ: Рок за слање пријава је среда 26.02.2020.године до 23:59. Пријаве слати на е-Пошту: mmilomir@gmail.com и pkneptunskopje@gmail.com истовремено,  путем Lenex-а или преко  приложене EXCEL табеле на дну пропозиција (пажња: раздвојени су мушки/женски листови пријава),
ОДЈАВЕ: Допуне пријава, измене, одјаве до четвртка 27.02.2020.године до 23:59.  После тога очекивати објаву како коначне Стартне листе, тако и клубских стартних листа (Стартна листа је општа, а Клубске стартне листе, болдирани пливачи одабраног клуба) око 01:00,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право на неограничен број наступа, сходно категоријама у програму такмичења,
КОТИЗАЦИЈА: 200 денара по старту, за стране такмичаре је 3,50 € по старту,
НАГРАДЕ: 
  • У свакој дисциплини и категорији прва три пласирана такмичара освајају медаље,
  • За Најбољег пливача у Категорији се проглашава пливач са највише FINA 2019 бодова из збира 4 испливане дисциплине,
ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: Делегата ће се одржати у 15:00 на базену,
ВАЖНЕ НАПОМЕНЕ:
  • Такмичење се одржава по правилима FINA, LEN, и НПФ Македоније,
  • Сви такмичари који желе да учествују, морају бити психофизички здрави,
  • Клубови који пријављују своје такмичаре на такмичење, сносе целокупну одговорност за здравствено стање својих такмичара,
  • Организатор такмичења не сноси никакву одговорност за време и по завршетку такмичења, уколико дође до нежељених последица
КАТЕГОРИЈЕ : 1. ДИО
МУШКИ ЖЕНСКИ
А Апсолутна Апсолутна
Б 2004. / 2005. 2004. / 2005.
В 2006. / 2007. 2006. / 2007.
Г 2008. / 2009. 2008. / 2009.
Д 2010. и млађи 2010. и млађе
ПРОГРАМ:
1. Део – Субота, 29. јануар 2020.
Расплив : 16:00
Такмичење: 17:00
ДИСЦИПЛИНЕ КАТЕГОРИЈЕ
1. 50m Леђно А, Б, В, Г, Д
2. 400m Слободно А, Б, В
3. 50m Делфин А, Б, В, Г, Д
4. 200m Леђно А, Б, В
5. 100m Прсно А, Б, В, Г
6. 200m Делфин А, Б, В
7. 100m Слободно А, Б, В, Г
8. 100m Мешовито А, Б, В, Г, Д
ПРОГРАМ:
2. Део – Недеља, 01. март 2020.
Расплив: 09:00
Такмичење: 10:00
ДИСЦИПЛИНЕ КАТЕГОРИЈЕ
1. 50m Слободно А, Б, В, Г, Д
2. 200m Мешовито А, Б, В, Г
3. 50m Прсно А, Б, В, Г, Д
4. 100m Леђно А, Б, В, Г
5. 200m Слободно А, Б, В
6. 100m Делфин А, Б, В, Г
7. 200m Прсно А, Б, В
ПРОПОЗИЦИЈЕ(MKD)/PROPOSITION(MKD)
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/LENEX_ENTRY_FILE
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/EXCEL_ENTRY_FILE
ТАКМИЧЕЊЕ_УЖИВО/ON-LINE_LINK

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

НАПОМЕНА: Да би Ваш коментар био објављен, морате да кликнете на линк у мејлу који у року до пар минута добијете од нас на адресу е-поште коју сте уписали у поље изнад. Ако потврдни мејл не видите у свом поштанском сандучету, проверите нежељену пошту (спам).

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.