Нептун куп 2021 (MKD)

Знак и линк на званични сајт организатора такмичења, митинга
ОРГАНИЗАТОР: ПК „Нептун“, Скопје, Митрополит Теодосиј Голанов 64А / 2-7, 1000 Скопје, Северна Македонија, pkneptunskopje@gmail.com, тел: +389-02-3122-305, лица за контакт и информације: Томи Стефановски: +389-70-331-802, Васил Велков: +389-70-298-624,   ENGLISH(translate.google.com) 
ПУН НАЗИВ: 1. Нептун куп 2021.,
ДАТУМ:  20.02.-21.02.2021.,
МЕСТО: Скопје, Северна Македонија, ТАКМИЧЕЊЕ: дводневно, у два дела,
БАЗЕН: 25m / 8 стаза, температура воде 260C, Спортског центра „Борис Трајковски“ (А1 БАЗЕН), насеље Карпош, Скопје,
МЕРЕЊЕ: Електронско, 
ПРИЈАВЕ: Рок за слање пријава је среда 17.02.2021.године до 23:59. Пријаве слати на е-Пошту:pkneptunskopje@gmail.com , путем Lenex-а или преко  EXCEL/WORD табеле. Ако су у EXCEL/WORD табелама, свака пријава мора садржавати име клуба, име, презиме, датум рођења,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право на неограничен број наступа, сходно категоријама у програму такмичења,
КОТИЗАЦИЈА: 200 денара по старту, за стране такмичаре је 3,50 € по старту,
НАГРАДЕ: 

  • У свакој дисциплини и категорији прва три пласирана такмичара освајају медаље,
  • За Најбољег пливача у Категорији се проглашава пливач са највише FINA бодова из збира 4 испливане дисциплине,

ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: Делегата ће се одржати у 15:00 на базену,
ВАЖНЕ НАПОМЕНЕ: 

  • Такмичење се одржава по правилима FINA, LEN, и НПФ Македоније,
  • Сви такмичари који желе да учествују, морају бити психофизички здрави,
  • Клубови који пријављују своје такмичаре на такмичење, сносе целокупну одговорност за здравствено стање својих такмичара,
  • Организатор такмичења не сноси никакву одговорност за време и по завршетку такмичења, уколико дође до нежељених последица
КАТЕГОРИЈЕ ТАКМИЧАРА
МУШКИ ЖЕНСКИ
А (A) Апсолутна  Апсолутна
Б (B) 2005. / 2006. 2005. / 2006.
В (C) 2007. / 2008. 2007. / 2008.
Г (D) 2009. / 2010. 2009. / 2010.
Д (E) 2011. и млађи 2011. и млађе
ПРОГРАМ
 
1. Део – Субота, 20.02.2021.
Расплив : 16:00
Такмичење : 17:00
ДИСЦИПЛИНЕ КАТЕГОРИЈЕ
1. 50m Леђно А,Б,В,Г,Д (A,B,C,D,E)
2. 400m Слободно А,Б,В (A,B,C)
3. 50m Делфин А,Б,В,Г,Д (A,B,C,D,E)
4. 200m Леђно А,Б,В (A,B,C)
5. 100m Прсно А,Б,В,Г (A,B,C,D)
6. 200m Делфин А,Б,В (A,B,C)
7. 100m Слободно А,Б,В,Г (A,B,C,D)
8. 100m Мешовито А,Б,В,Г,Д (A,B,C,D,E)
2. Део – Недеља, 21.02.2021.
Расплив : 08:00
Такмичење : 09:00
ДИСЦИПЛИНЕ КАТЕГОРИЈЕ
1. 50m Слободно А,Б,В,Г,Д (A,B,C,D,E)
2. 200m Мешовито А,Б,В,Г (A,B,C,D)
3. 50m Прсно А,Б,В,Г,Д (A,B,C,D,E)
4. 100m Леђно А,Б,В,Г (A,B,C,D)
5. 200m Слободно А,Б,В (A,B,C)
6. 100m Делфин А,Б,В,Г (A,B,C,D)
7. 200m Прсно А,Б,В (A,B,C)

ПРОПОЗИЦИЈЕ(MKD)/PROPOSITION(MKD) 
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/LENEX_ENTRY_FILE 
ТАКМИЧЕЊЕ_УЖИВО/ON-LINE_LINK