Шаренградски куп 2018 (SRB)


Знак такмичења и линк на њихову званичну страницуДАТУМ:
Такмичење се одржава у суботу 12.05.2018. године,    (English-https://translate.google.com/)
БАЗЕН: Улица Николе Тесле бб, Крушевац, СРЦ Крушевац,
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “НАПРЕДАК”, Крушевац,  
АДРЕСА КЛУБА: Пливачки клуб “НАПРЕДАК”, ул. Сликара Миловановића 35, 37000 Крушевац, Србија,  
ДИМЕНЗИЈЕ БАЗЕНА: Такмичење се одржава на затвореном базену дужине 50m са 8 стаза, Температура воде 26оC и ваздуха 28оC,
ПРАВИЛА: Такмичење се одржава по правилима FINA и ПСС,
МЕРЕЊЕ: Мерење времена је аутоматско – електроником,  
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Такмичење је појединачно и екипно.
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар ипа право наступа у 3 индивидуалне дисциплине и штафети осим пливача категорије “А” и “Б”, који имају право наступа у 2 индивидуалне дисциплине и штафети,
ЕКИПНИ ПОБЕДНИК: Екипни победник се добија збиром бодова (9,7,5,3,2,1), првих шест пливача и пливачица по категорији и дисциплини,  
НАПОМЕНА: Клубови пријавом преузимају комплетну одговорност за здравствено стање пливача,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Пријаве пливача слати најкасније до 10.05.2018. године у Lenex формату на е-пошту: boki86nis@gmail.com, (клубови из иностранства могу да шаљу пријаве у Word или Excel формату).
ОГРАНИЧЕЊЕ: Штафета се ограничава на две (2) пријаве по клубу и категорији тј. пливаче-ице наведених категорија,  
СТАРТНИНА: Стартнина по трци је 350 динара за домаће и 3,5 € за стране пливаче,  
НАГРАДЕ:

  • Медаље за прва три такмичара по дисциплинама у категорији,
  • Најбољи у мушкој и женској конкуренцији по категоријама (збир два најбоља резултата по FINA бодовима) награђује се плакетом-пехаром,
  • Најбољи пливач и пливачица митинга (збир два најбоља резултата по FINA бодовима) добијају пехар, 
  • Екипном победнику се додељује пехар,

КОНТАКТ:  www.napredak.org.rs, е-пошта: pknapredak@gmail.com, Тел: +381-64-89-30-161 (Никола Данев) или +381-64-89-30-166 (Лазар Николић)

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКАРЦИ / ЖЕНЕ
А 2009. и млађи
Б 2008. 
Ц 2007.
Д 2006.
Е 2005.
Ф 2004.
Г 2003.
Х 2002.
И 2001. и старији
ПРОГРАМ
9:30h – технички састанак/распливавање
10:30h – такмичење
1. 50m прсно А, Б, Ц, Д
2. 100m делфин Е, Ф, Г, Х, И
3. 200m слободно Г, Х, И
4. 100m леђно Е, Ф, Г, Х, И
5. 50m слободно А, Б, Ц, Д
6. 200m мешовито Е, Ф, Г, Х, И
7. 100m прсно Е, Ф, Г, Х, И
8. 50m леђно А, Б, Ц, Д
9. 100m слободно Е, Ф, Г, Х, И
10. 50m делфин А, Б, Ц, Д
11. 400m слободно Г, Х, И
12 4×50m мешовито mix (2М+2Ж) (А,Б,Ц,Д)
(Е,Ф,Г,Х,И)

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(SRB/ENG)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *