Змај 2018 (SRB)

Знак пливачког клуба "Нови Сад" и линк на њихову матичну страницу

ДАТУМ: Датум одржавања митинга 02.06.2018.године,   (English-https://translate.google.com/)
МЕСТО: Нови Сад, базени СПЦ “Војводина” (СПЕНС),
БАЗЕН:  50m , 8 температура воде 26° C,
АДРЕСА: Нови Сад, Сутјеска 2,
ПРАВИЛА: Такмичење се одвија по правилима FINA и ПСС,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Мерење времена електронско,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење се одржава из једног дела,
ПРАВО НАСТУПА: На такмичењу имају право наступа сви пливачи из Републике Србије и иностранства које пријаве клубови регистровани у нацоналним федерацијама, 
БРОЈ НАСТУПА: Сваки пливач има право наступа у неограниченом броју дисциплина,
ОСТАЛА ПРАВИЛА: 

  • Улазак на базен је на Вашу сопствену одговорност,
  • Организатор није одговоран за губитке, оштећења и њихове последице,
  • Пријавом пливача за такмичење, пливачки клубови потврђују да је пливач здравствено способан за такмичење, те сносе одговорност за његово здравствено стање,

САТНИЦА: 

  • 08:30 – Распливавање и састанак делегата, (Састанак делегата одржаће се у просторијама ПК “Нови Сад”)
  • 09:30 – Почетак такмичења, 

МЕМОРИЈАЛНА ТРКА: Штафета 4×50m мешовито мушки 2006. и млађи, жене 2007. и млађе “Ненад Ђорђевић”,
НАГРАДЕ: 

  • Медаље за прва три такмичара у свим дисциплинама по категоријама и полу,
  • Пехар за победнике Меморијалне трке Ненад Ђорђевић,

ПРИЈАВЕ: Последњи рок за пријеве је 30.05.2018.године,
ОДЈАВЕ: Последњи рок за одјаву је 31.05.2018.године,
ФОРМАТ ПРИЈАВА: Lexen фајл формат, послати на aca.rosic@gmail.com, пријавни LENEX фајл ћете моћи учитати на www.serbia-swim.org.rs и на https://plivanje.info/Rezultati/
СТАРТНИНА: Износи 400,00 динара (4€ за такмичаре из иностранства) по пријављеној дисциплини,
ИНФОРМАЦИЈЕ: На интернет страници клуба – www.pknovisad.com, путем е-поште: kancelarijapkns@gmail.com, тел: +381-21-426-444,

КАТЕГОРИЈЕ
КАТ ЖЕНСКИ МУШКИ
А (Сениори и старији јуниори) 2002. и старије 2001. и старији
Б (млађи јуниори) 2003. – 2004. 2002. – 2003.
Ц (Кадети) 2005. – 2006. 2004. – 2005.
Д (Пионири) 2007. – 2008. 2006. – 2007.
Е (Младе наде) 2009. 2008.
Ф (Најмлађи такмичари) 2010. и млађе 2009. и млађи
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
4×50m Мешовито 2006.и млађи мушкарци (меморијална трка)
и  2007. и млађе жене
50m Слободно А Б Ц Д Е Ф
50m Леђно А Б Ф
100m Делфин А Б Ц Д Е
100m Прсно А Б Ц Д Е
200m Слободно А Б Ц Д
200m Леђно А Б Ц Д
50m Делфин А Б Ф
50m Прсно А Б Ф
100m Слободно А Б Ц Д Е
100m Леђно А Б Ц Д Е
200m Делфин А Б Ц Д
200m Прсно А Б Ц Д
400m Слободно А Б Ц Д
200m Мешовито А Б Ц Д Е Ф

ПРОПОЗИЦИЈЕ(SRB)
ПРОПОЗИЦИЈЕ(ENG)