Sharks куп 2019 (BiH)

Пливачки клуб "Sharks" из Сарајева и линк на њихову матичну страницу
V МЕЂУНАРОДНИ ПЛИВАЧКИ МИТИНГ
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Sharks”, Сарајево,      (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 28.09.2019.године,
МЈЕСТО: Сарајево, Босна и Херцеговина,
БАЗЕН: Олимпијски базен “Отока”, Сарајево, 25m / 8 стаза,
СТАРТНИНА: 6 КМ по пријављеној дисциплини, 4 € за госте из иностранства,
ПРАВИЛА: На такмичењу ће се поштовати правила FINA и ПС БиХ,
ПРИЈАВЕ ДО: 25.09.2019.године, до 23:59 сати на прописаном Lenex образцу који ће се налазити на страницама https://plivanje.info/rezultati/ као и у дну најаве овог такмичења, или приложеним Excel табелама, такође у дну најаве овог такмичења,
ОДЈАВЕ ДО: 26.09.2019.године до 22:00 сата,
ПРЕЛИМИНАРНЕ СТАРТНЕ ЛИСТЕ: 26.09.2019.године око 23:59,
КОНАЧНЕ СТАРТНЕ ЛИСТЕ: 26.09.2019.године око 23:59,
КЛУБСКЕ СТАРТНЕ ЛИСТЕ: 26.09.2019.године око 01:00,
МЕДАЉЕ: за прва три пласмана у свакој категорији, мушко и женско,
ПЕХАРИ: за најбоље такмичаре по категоријама, посебно мушки, посебно женски, по збиру 4 најбоље дисциплине,
НАГРАДЕ: најмлађим такмичарима у мушкој и женској конкуренцији,
ЕКИПНО БОДОВАЊЕ: бодује се најбољих 16 пласмана по категоријама година (мушки и женски заједно), свака категорија 16 пласмана, по кључу: 20,16,14,13,12,…,1, штафете се бодују двоструким бодовима, 100 бодова за BiH рекорд индивидуално и 200 бодова за BiH рекорд у штафетама,
ПРИЈАВЕ: број пријава је неограничен, сваки пливач може пливати све дисциплине у својој категорији. Број штафета је неограничен, сваки пливач може пливати само у једној штафети,
НАПОМЕНА: На такмичењу могу наступити и старији пливачи, као ВК, без права на награде, признања, само се признаје испивано време, пливају у првим групама и није потребно пријавити испливано време, већ само доставити листу пливача и дисциплина које би пливали. Ко зна да их пријави у Lenex-у, нека изврши пријаву, ко незна, довољно је послати листу тих пливача и њихове дисциплине мејлом,
КАТЕГОРИЈЕ ТАКМИЧАРА (мушки и женски)
КАТ ГОДИШТА ГОДИНЕ
А 2013. и млађи до 6 година
Б 2012. 7 година
Ц 2011. 8 година
Д 2010. 9 година
Е 2009. 10 година
Ф 2008. 11 година
Г 2007. 12 година
Х 2006. 13 година
САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА
Расплив 08:15
Састанак делегата 08:45
Завршетак расплива 09:15
Свечани дефиле 09:15
Почетак такмичења 09:30
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
ДИСЦИПЛИНЕ КАТЕГОРИЈЕ
25m даскице А, Б
25m слободно А, Б, Ц
25m леђно А, Б, Ц
25m прсно А, Б, Ц
50m слободно Д, Е, Ф, Г, Х
100m слободно Д, Е, Ф, Г, Х
50m леђно Д, Е, Ф, Г, Х
50m прсно Д, Е, Ф, Г, Х
50m делфин Д, Е, Ф, Г, Х
100m мјешовито Д, Е, Ф, Г, Х
4×50m слободно штафета (Д+Е), (Ф+Г+Хх)
ПРОПОЗИЦИЈЕ
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ_Lenex
ПРИЈАВНИ_Excel_ФАЈЛ(BiH)
ENTRY_EXCEL_FILE(ENG)
ОНЛАЈН/ONLINE