Све пролази, Звезда траје 2022 (SRB)

Знак такмичења "Црвена звезда" из Београда и линк на њихову матичну страницу
НАЗИВ ТАКМИЧЕЊА: МЕЂУНАРОДНИ ПЛИВАЧКИ МИТИНГ „Све пролази, Звезда траје 2022“,
ДАТУМ: 26.03.2022.,    (English-https://translate.google.com/)
МЕСТО: Београд,
БАЗЕН: СЦ „Милан Гале Мушкатировић“, затворени базен, 50m, 8 стаза, температура воре 26оC и ваздуха 28оC, 
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб „Црвена Звезда“, Београд,
АДРЕСА: Тадеуша Кошћушког 63, Београд,
ПРАВИЛА: FINA и ПСС,
МЕРЕЊЕ: Аутоматско, електронско,
ТАКМИЧЕЊЕ: је појединачно,
НАГРАДЕ: 

  • медаље за прва три места по дисциплинама и категорији,
  • поклон за најмлађег пливача и пливачицу митинга,
  • најбољи пливач и пливачица митинга / збир 4 најбоља резултата / по FINA бодовима добијају пехар,
  • најбољи пливач и пливачица клуба „Црвена Звезда“ / збир 4 најбоља резултата / по FINA бодовима добијају пехар,
  • победник меморијалне трке „Зоран Видаковић“ 8×50m делфин добија плакету,

НАПОМЕНА:

  • Клубови пријавом преузимају комплетну одговорност за здравствено стање спортиста,
  • Организатор није одговоран за губитке, оштећења и последице,

ПРЕЛИМИНАРНЕ ПРИЈАВЕ: Због одређивања сатнице, доставити до 22.03.2022. до 20:00 сати (прелиминарне пријаве можете мењати до коначних пријава),
ПРИЈАВЕ: Коначне пријаве до 23.03.2022. до 23:59 сати у Lenex формату, matke1@mts.rs
ОДЈАВЕ: до 24.03.2022. до 23:59 сати на matke1@mts.rs
СТАРТНИНА: за учешће је 500 динара ПО СТАРТУ за домаће такмичаре и 5 € за иностране такмичаре,
ПРАВО НАСТУПА:

  • Такмичари имају право наступа у неограниченом броју дисциплина. Сваки клуб има право да пријави једну меморијалну штафету,
  • Штафету 8×50m делфин, на крају другог дела чине 4 пливачице + 4 пливача, 

КОНТАКТ: е-пошта:pkcrvenazvezda@gmail.com,  +381-64-41-69-706, +381-60-50-57-980 ПК „Црвена Звезда“, Београд, Љутице Богдана 1а, Текући рачун: 170-875-08 Уни Кредит Банка ад Београд,

КАТЕГОРИЈЕ
КАТ. МУШКИ ЖЕНСКИ
А (A) 2003. и старији 2004. и старије
Б (B) 2004. и 2005. 2005. и 2006.
В (C) 2006. и 2007. 2007. и 2008.
Г (D) 2008. и 2009. 2009. и 2010.
Д (E) 2010. и 2011. 2011. и 2012.
Ђ (F) 2012. 2013.
Е (G) 2013. 2014.
Ж (H) 2014. и млађи 2015. и млађе
ПРОГРАМ
I ДЕО
09:00 – технички састанак и распливавање
10:00 – почетак такмичења
СТИЛ КАТЕГОРИЈЕ
1. 100m слободно М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
2. 100m делфин М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 1
3. 100m прсно М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 2
4. 100m леђно М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 3
5. 50m делфин М/Ж Ђ, Е, Ж (F, G, H)
Додела медаља за дисциплину 4
6. 50m прсно М/Ж Ђ, Е, Ж (F, G, H)
7. 4×50m штафета мешовито Ђ, Е, Ж (F, G, H)
Додела медаља за дисциплину 5,6,7
 
II ДЕО
15:00 – распливавање
15:45 – свечано отварање митинга
16:00 – почетак такмичења
СТИЛ КАТЕГОРИЈЕ
 
8. 50m слободно М/Ж А, Б, В, Г, Д, Ђ, Е, Ж
(A, B, C, D, E, F, G, H)
9. 200m мешовито М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 8
10. 50m леђно М/Ж Ђ, Е, Ж (F, G, H)
Додела медаља за дисциплину 9
11. 200m слободно М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 10
12. 200m прсно М/Ж
А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 11
13. 8×50m делфин штафета
Меморијална трка „Зоран  Видаковић“
АПСОЛУТНО
( 4М + 4Ж)
Додела медаља за дисциплину 12, 13

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG/SRB) 
ПРИЈАВНИ/LENEX_ФАЈЛ