Све пролази Звезда траје 2024 (SRB)

НАЗИВ ТАКМИЧЕЊА: МЕЂУНАРОДНИ ПЛИВАЧКИ МИТИНГ „Све пролази, Звезда траје 2024“ / (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 10.03.2024.,
МЕСТО: Београд,
БАЗЕН: СЦ „Милан Гале Мушкатировић“, затворени базен, 50m, 8 стаза, температура воре 26оC и ваздуха 28оC,
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб „Црвена Звезда“, Београд,
АДРЕСА: Тадеуша Кошћушког 63, Београд,
ПРАВИЛА: WA и ПСС,
МЕРЕЊЕ: Аутоматско, електронско,
ТАКМИЧЕЊЕ: је појединачно,
НАГРАДЕ:

  • медаље за прва три места по дисциплинама и категорији,
  • поклон за најмлађег пливача и пливачицу митинга,
  • најбољи пливач и пливачица митинга / збир 4 најбоља резултата / по FINA бодовима добијају пехар,
  • најбољи пливач и пливачица клуба „Црвена Звезда / збир 4 најбоља резултата / по FINA бодовима добијају пехар,
  • победник меморијалне трке „Зоран Видаковић“ 8×50m делфин добија плакету,

НАПОМЕНА:

  • Клубови пријавом преузимају комплетну одговорност за здравствено стање спортиста,
  • Организатор није одговоран за губитке, оштећења и последице,

ПРИЈАВЕ: Коначне пријаве до 07.03.2024. до 00:00 сати у Lenex формату, matke1@mts.rs,
ОДЈАВЕ: до 08.03.2024. до 00:00 сати на matke1@mts.rs,
СТАРТНИНА: за учешће је 700 динара ПО СТАРТУ за домаће такмичаре и 7 € ПО СТАРТУ за иностране такмичаре,
ПРАВО НАСТУПА:

  • Такмичари имају право наступа у неограниченом броју дисциплина. Сваки клуб има право да пријави једну меморијалну штафету,
  • Меморијалну штафету на крају другог дела 8×50m делфин, чине 4 мушка ж 4 женска пливача,

КОНТАКТ: е-Пошта: pkcrvenazvezda@gmail.com+381-64-41-69-706, +381-60-50-57-980 Пливачки клуб „Црвена Звезда“, Београд, Љутице Богдана 1а,
Текући рачун: 170-875-08 Уни Кредит Банка ад Београд,

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ
КАТ.
ЖЕНСКИ
2005. и старији
А (A)
2005. и старије
2006. и 2007.
Б (B)
2006. и 2007.
2008. и 2009.
В (C)
2008. и 2009.
2010. и 2011.
Г (D)
2010. и 2011.
2012. и 2013.
Д (E)
2012. и 2013.
2014.
Ђ (F)
2014.
2015.
Е (G)
2015.
2016. и млађи
Ж (H)
2016. и млађе
ПРОГРАМ
I ДЕО
09:00 – технички састанак и распливавање
10:00 – почетак такмичења
СТИЛ
КАТЕГОРИЈЕ
1.
50m
делфин М/Ж
Ђ, Е, Ж (F, G, H)
2.
100m
делфин М/Ж
А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 1
3.
50m
прсно М/Ж
Ђ, Е, Ж (F, G, H)
Додела медаља за дисциплину 2
4.
100m
прсно М/Ж
А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 3
5.
4×50m
штафета мешовито
мешано (2М+2Ж)
Г, Д, ЂЕЖ (D, E, FGH)
Додела медаља за дисциплину 4
6.
200m
мешовито М/Ж
А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 5,6
II ДЕО
15:00 – распливавање
15:45 – свечано отварање митинга
16:00 – почетак такмичења
СТИЛ
КАТЕГОРИЈЕ
7.
50m
слободно М/Ж
Ђ, Е, Ж (F, G, H)
8.
100m
слободно М/Ж
А, Б, В, Г, Д
(A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 7
9.
50m
леђно М/Ж
Ђ, Е, Ж (F, G, H)
Додела медаља за дисциплину 8
10.
100m
леђно М/Ж
А, Б, В, Г, Д
(A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 9
11.
200m
слободно М/Ж
А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
Додела медаља за дисциплину 10
12.
8×50m
штафета делфин
Меморијална трка
„Зоран Видаковић“
АПСОЛУТНО ( 4М + 4Ж)
Додела медаља за дисциплину 11, 12

ПРОПОЗИЦИЈЕ / PROPOSITION (SRB)
ПРИЈАВНИ ФАЈЛ / LENEX ENTRY FILE)
ОНЛАЈН ЛИНК / ON-LINE LINK – кратки линк за моб/таблете – plivanje.info/zvezda

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.