Talent CUP 2018 (BUL)

5. Swimming Talent Cup
“ATM CENTAR” SOFIA 2018

Драги пријатељи, 
Спортски клуб Витоша – Софија са задовољством позива пливачке спотисте ваше земље да учествују на међународном пливачком таимичењу “Талент Куп 2018”, која ће се одржати у главном граду Бугарске, Софија.
ДАТУМ: 
27./29.04.2018.године, (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Витоша”,Софија, Бугарска,
МЕСТО: Софија, Бугарска,

БАЗЕН: Базен Диана, ул. Тинтиава 29, Софија, 50m / 8 стаза, дубина 2.8m,  температура воде 26-27 °C,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско мјерење времена,
ПРАВИЛА: 

  • Сваки клуб може имати максимално 8 такмичара у једној категорији,
  • сваки пливач може пливати у максимум 4 дисциплине и једној штафети,
  • 8 најбољих пливача пливају у финалу, у поподневном делу,

ПРИЈАВЕ: Коначне пријаве до 26..03.2018 (због потребе резервација хотела за такмичаре и зато што у то време има више спортских догађаја у Софији), – молимо попунити табелу са такмичарама у табелу попут датог примера у пропозицијама,
ВИЗЕ: Клубови којимаје потребна виза за улазак у Бугарску, за учешће на такмичењу, молимо да пошаљете е-пошту о клубу на kpsvitshavgmail.com најдаље до 25.02.2018, недеља, (надам се да ће продужити, касно су ми уручили пропозиције), питати на е-пошту, Viber и Whats up +359 885 910 113, Георгиј Чобанов, 
Молимо слати пријаве са адекватним подацима попут пријава у својој земљи (Име, презиме, годиште, дисциплине,…)
СМЈЕШТАЈ: 40 € пшо особи, Full board по дану, транспорт од ародрома до хотела – free!!!
СТАРТНИНА: 6 € по диспиплини, 12 € по штафетном тиму,

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ / MALE ЖЕНСКЕ / FEMALE
А 2004./ 2005. А 2004. / 2005.
Б 2006. Б 2006.
Ц 2007. Ц 2007.
Д 2008. / 2009. Б 2008. / 2009.
ПРОГРАМ
27.04.2018. 28.04.2018. 29.04.2018.
07:30 – 08:45 – загревање 07:30 – 08:45 – загревање 07:30 – 08:45 – загревање
09:00 – Такмичење – квалификације 09:00 – Такмичење – квалификације 09:00 – Такмичење – квалификације
1. 50m слободно – све категорије – М/Ж 1. 50m леђно – све категорије – М/Ж 1. 100m леђно – све категорије – М/Ж
2. 50m прсно – све категорије – М/Ж 2. 50m делфин – све категорије – М/Ж 2. 100mпрсно – све категорије – М/Ж
3. 200m слободно – све категорије – М/Ж 3. 100m слободно – све категорије – М/Ж 3. 400m слободно – А – М/Ж
4. 200m прсно – А Б Ц  – М/Ж 4. 200m леђно – све категорије – М/Ж 4. 200m мешовито – А – М/Ж
5. 100m делфин – све категорије – М/Ж 5. 200m делфин – А Б Ц – М/Ж
15:30 – свечано отварање 15 – 15:50 – загревање 13:30 – 14:20 – загревање
15:40 – 16:20 – загревање 16:00 – Финале из преподневног дела 14:30 – Финала из преподневног дела
16:00 – Финала из преподневног дела
6. 4×50m слободно – А – М/Ж 6. 4×50m слободно – Д – М/Ж 5. 4×50m мешовито штафета – А – М/Ж
7. 4×50m мешовито штафета – Б – М/Ж 7. 4×50m СПОНЗОРСКА мешовита штафета (спецјално издање, биће договорено на техничком састанку) 6. 4×50m слободно – Б – М/Ж
8. 4×50m слободно – Ц – М/Ж 7. 4×50m мешовито штафета – Ц – М/Ж
8. 4×50m мешовито штафета – Д – М/Ж
Доделе медаља и признања:
– пливачима
– клубовима

ПРОПОЗИЦИЈЕ (ENG)/PROPOSITION (ENG)