XVI Делфин куп 2022 (MKD)

Знак пливачког клуба "Делфин" из Скопја и линк на њихову матичну страницу
НАЗИВ ТАКМИЧЕЊА: XVI МЕЃУНАРОДЕН ПЛИВАЧКИ МИТИНГ, „Делфин куп 2022“
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб „Делфин“, Скопје, Булевар Јане Сандански 19/2-3, Скопје, aleksandarf@yahoo.com, Текући рачун: 300000001619936, ЕДБ 4030003468403, Комерцијална банка, тел: +389 78 386 236; +389-2-24-31-587,   
(English-https://translate.google.com/) 
ДАТУМ:  27.03.2022.године,
МЕСТО: Скопје,
БАЗЕН: Затворен олимпијски базен „Борис Трајковски“, 25m, 8 стаза, температура воде 26,50C и базен за загревање од 20m × 8m за загревање,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско,
ПРАВИЛА: Пливачко такмичење ће се одвијати по правилима Светске Пливачке Федерације FINA и НПФ Македоније,
БРОЈ НАСТУПА: Сваки учесник има право на неограничен број наступа.
СТАРТНИНА: 250 денара по старту за домаће такмичаре, а за госте из иностранства 5 € по старту.  
НАПОМЕНА: На основу протокола, број пливача и број клубова за наступ на пливачком такмичењу је лимитиран,
СКИНС ТРКА: Најбољих 8 пливача и пливачица у апсолутној категорији у дисциплини 50m слободно ће се такмичити у скинс трци,
НАГРАДЕ:   

  • Првих троје сваке индивидуалне дисциплине добијају медаље
  • Најбољи пливач и пливачица у свакој категорији ће се прогласити по резултату из четири најбоље дисциплине (укључујући и дисциплине у апсолутној категорији) по FINA таблици,

ПРИЈАВЕ: Пријаве се примају најкасније до 22.03.2022.године искључиво у Lenex формату. Пријава мора да садржи:

  • званично име клуба (тачно име и скраћеница на swimrankings.net)
  • име и презиме пливача, пол и датум рођења, (како је отворен и постоји на swimrankings.net)
  • дисциплине и најбоље време на 25m базену;
  • за касније пријаве се плаћа двострука стартнина,

ОДЈАВЕ: Одјаве се уважавају најкасније до 24.03.2022.године
Пријавом клубови гарантују за здравствену способност својих пријављених пливача.

КАТЕГОРИЈЕ: МУШКИ ЖЕНСКИ
Категорија А (A) Апсолутна/Open Апсолутна/Open
Категорија Б (B) 2007. и 2008. 2007. и 2008.
Категорија В (C) 2009. и 2010. 2009. и 2010.
Категорија Г (D) 2011. и 2012. 2011. и 2012.
Категорија Д (E) 2013. 2013.
Категорија Ѓ (F) 2014. и млађи 2014. и млађе
ПРОГРАМ И РАСПОРЕД ДИСЦИПЛИНА
I део – Недеља, 27.03.2022.године
Рапсливавање: 07:30 Такмичење: 08:45
ДУЖ. ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ
800m слободно М/Ж А (A)
100m мешовито М/Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
50m слободно М/Ж А, Б, В, Г, Д, Ѓ (A, B, C, D, E, F)
200m прсно М/Ж А, Б, В (A, B, C)
100m делфин М/Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
200m слободно М/Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
100m леђно М/Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
50m прсно М/Ж А, Б, В, Г, Д, Ѓ (A, B, C, D, E, F)
400m мешовито М/Ж А, Б (A, B)
II део – Недеља 27.03.2022.године
Распливавање: 15:30 Такмичење: 16:30
ДУЖ. ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ
200m мешовито М/Ж А, Б, В (A, B, C)
50m делфин М/Ж А, Б, В, Г, Д, Ѓ (A, B, C, D, E, F)
100m слободно М/Ж А, Б, В, Г, Д (A, B, C, D, E)
200m леђно М/Ж А, Б, В (A, B, C)
100m прсно М/Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
200m делфин М/Ж А, Б, В (A, B, C)
50m леђно М/Ж А, Б, В, Г, Д, Ѓ (A, B, C, D, E, F)
400m слободно М/Ж А, Б (A, B)
50m слободно
Скинс
М/Ж А

PROPOSITION/ПРОПОЗИЦИЈЕ_(ENG)
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION_(MKD) 
ПРИЈАВНИ_LENEX/ENTRY_FILE 
ОНЛАЈН_ЛИНК/ON-LINE_LINK