4. Степ Опен 2020 (KOS)


Линк на страницу организатора такмичења
ДАТУМ ОДРЖАВАЊА: 25/26.07.2020.године,  /  ENGLISH(translate.google.com) 
ОРГАНИЗАТОР: ПК “Степ”, Приштина, Косово (SC Step, Prishtina, Kosovo), Општина Приштина и Пливачка федерација Косова,
МЕСТО: Приштина, Косово,
БАЗЕН: СЦ “Степ”, Приштина, 25m, 5 стаза, температура воде 260C, температура ваздуха воде 280C,
МЕРЕЊЕ: Електронско,
ТАКМИЧЕЊЕ: је појединачно,
ПРАВИЛА: Такмичење ће се одржати по правилима FINA,
ОБЈАВА: резултата на https://plivanje.info/ и на https://www.swimrankings.net/,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење ће се одржати у 3 дела,

  • 1. део – 25.07.2020, Субота по подне
    • загревање од 16:00 – 16:45,
    • такмичење од 17:00,
  • 2. део – 26.07.2020, Недеља пре подне,
    • загревање од 09:00 – 09:45,
    • такмичење од 10:00,
  • 3. део – 26.07.2020, Недеља по подне,
    • загревање од 16:00 – 16:45,
    • такмичење од 17:00,
  • ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: 25.07.2020. Субота у 15:00

ОГРАНИЧЕЊА: Нема ограничења у броју индивидуалних пријава. Поједине дисциплине су лимитиране бројем група које ће моћи да наступе, на основу пријављених испливаних времена,
СТАРТНИНА: Износи 3 € по старту. Стартнину тренери морају платити пре почетка такмичења,
ПРИЈАВЕ: До 22.07.2020. до 23:59, и молимо да пријаве пошаљете на следеће адресе: besart.gh.shala@gmail.com и mmilomir@gmail.com,
НАГРАДЕ: 

  • Најбоља три пливача у свакој дисциплини и категорији ће бити награђени са медаљама,
  • Најбољи пливачи и пливачице по категоријама биће награђени пахаром, по збиру бодова 4 најбоље испливане дисциплине по FINA таблицама, следећим новчаним наградама:
    • 1. место – 200 €,
    • 2. место – 100 €,
    • 3. место – 50 €,
  • Најбољи пливачи у групама година Б, В и Г ће бити награђени пехаром,

СМЕШТАЈ:

  • ХОТЕЛ DARDANIA, 10 € / особа / ноћ, 50m од базена,
  • исхрана у просторијама ресторана на базену,
КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
А Апс- 2005. и старији Апс – 2005. и старије
Б 2006 – 2007. 2006 – 2007.
В 2008 – 2009. 2008 – 2009.
Г 2010. и млађи 2010. и млађе
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. ДЕО – Субота, 25.07.2020.
Расплив: 16:00 – 16:45
Такмичење: 17:00
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
400m слободно М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
200m прсно М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
200m делфин М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
200m леђно М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
400m Мешовито М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
1500m слободно М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
2. ДЕО – Недеља, 26.07.2020
Расплив: 09:00 – 09:45
Такмичење: 10:00
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
200m слободно М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
50m прсно М/Ж АБВГ – Квалификације
50m слободно М/Ж АБВГ – Квалификације
50m леђно М/Ж АБВГ – Квалификације
50m делфин М/Ж АБВГ – Квалификације
100m мешовито М/Ж АБВ
Пауза од 30 минута
100m леђно М/Ж АБВ – Квалификације
100m прсно М/Ж АБВ – Квалификације
100m делфин М/Ж АБВ – Квалификације
100m слободно М/Ж АБВ – Квалификације
200m мешовито М/Ж ОТВОРЕНО (10 пливача)
3. ДЕО – Недеља, 26.07.2020
Расплив: 16:00 -16:45
Такмичење: 17:00
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
50m леђно М/Ж Финале
50m прсно М/Ж Финале
50m слободно М/Ж Финале
50m делфин М/Ж Финале
Пауза од 30 минута
100m леђно М/Ж Финале
100m прсно М/Ж Финале
100m делфин Ж Финале
100m слободно М/Ж Финале

ПРОПОЗИЦИЈЕ / PROPOSITION(ENG) 
ОНЛАЈН_ЛИНК_/_ON-LINE_LINK
LENEX_ПОЗИВНИЦА_/_LENEX_ENTRY_FORМ 
EXCEL_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ_/_ENTRY_FORМ(ENG)