Пингвинчек 2019 (SLO)

Знак такмичења словеначког клуба и линк на њихову званичну страницу
QUALIFYING competition at:    (English-https://translate.google.com/)

  • Olympic Games 2020 – Tokyo / Japan
  • World Championsips 2019 – Gwangju / South Korea
  • Wolrd Junior Championsips 2019 – Budapest / Hungary
  • Summer World Universiade 2019 – Napoli / Italy
  • European Junior Championsips 2019 – Kazan / Russia
  • European Youth Olympic Festival 2019 – Baku / Azerbeijan

ОРГАНИЗАТОР: Спортско друштво “Пингвинчек”, Крањ, Трг Риволи 3, 4000 Крањ, Slovenija, web: www.pingvincek.si, е-пошта: sportnodrustvo.pingvincek@gmail.com , +386-(0)40-467-853 и +386-(0)40-467-854,
ДАТУМ: 09-10.03.2019.године
БАЗЕН: Олимпијски базен Крањ,  50m, 10 стаза, 26,50C, Партизанска цеста 39, 4000 Крањ, Slovenija,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско, “Omega Electronics”, PZS Timing,
СТАРТНИНА: 5 € по старту, учесници су дужни уплатити стартнину пре почетка такмичења, SLO клубови на ТРР клуба. ,
ПРИЈАВЕ: Клубови пријаве требају доставити на адресу организатора поштом или на e-пошту најкасније до среде, 06.03.2019.године, (преферирамо пријаве у Lenex формату),
ОДЈАВЕ: До четвртка, 07.03.2019. до 20:00,
ПРАВИЛА: Такмичење ће се одвијат по правилима  PZS  која су усклађена са правилима европске (LEN) и светске пливачке федерације (FINA),
СИСТЕМ ТАКМИЧЕЊА: Такмичење би се одржавало у преподневним (квалификације) и поподневним (финала) деловима такмичења. У преподневном делу би се пливачи квалификовали за А финале (А, Б и Ц категорије), Б финале (Б и Ц категорије) и Ц финале (Ц категорија). Финале би чинили 24 најбржа пливача. 8 би пливали у А  финалу-апсолутној категорији (А,Б,Ц), 8 у Б финалу (Б,Ц) и 8 у Ц финалу (Ц). Изузетак су дисциплине 800/1500m слободно и 400m мјешовито где је број такмичара лимитиран на 16 најбољих пријавних времена, и где би спорија група наступала у квалификационом делу, а у поподневном делу би наступила бржа група,
НАГРАДЕ: 

  • Најбољих троје сваке дисциплине и категорије у Финалу бит ће награђени медаљама,
  • Изузетак су дисциплине 800/1500m слободно и 400m мјешовито, где би се медаље делиле само у апсолутној категорији,
  • Прве три штафете се награђују медаљама,
  • Најуспешнији пливач и пливачица у категоријама А, Б и Ц с највећим бројем FINA бодова из четири (4) наступа (два по дану) ће бити награђени,

СМЈЕШТАЈ: Више о смјештају у прилозима на дну (оригиналне пропозиције).
КОНТАКТ ИНФОРМАЦИЈЕ: За све информације молимо Вас обратите се на е-Пошту: pk.kranj@gmail.com ,

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
А 2000. и старији А 2001. и старије
Б 2001. – 2002. Б 2002. – 2003.
Ц 2003. – 2004. Ц 2004. – 2005.

1. ДАН – СУБОТА

Квалификације Финала
Загревање – 08:00 Загревање – 16:00
Такмичење – 09:00 Такмичење – 17:00
Дисц. Стил Квалификације Финала
50m прсно / breastroke А, Б, Ц А Финале
(А, Б,Ц кат)  

Б Финале
(Б,Ц кат)

Ц Финале
(Ц кат)

50m слободно / freestyle А, Б, Ц
100m леђно  / backstroke А, Б, Ц
200m слободно / freestyle А, Б, Ц
100m делфин / butterfly А, Б, Ц
200m прсно / breaststroke А, Б, Ц
200m мјешовито / medley А, Б, Ц
4×100m слободно штафета / free relay М; Ж / М; F Апслолутно
1 група
1500m слободно М / freestyle М Апсолутно
1 спорија група
Апсолутно
1 бржа група
800m слободно Ж / freestyle F Апсолутно
1 спорија група
Апсолутно
1 бржа група

2. ДАН – НЕДЕЉА

Квалификације Финала
Загревање – 08:00 Загревање – 16:00
Такмичење – 09:00 Такмичење – 17:00
Дисц. Стил Квалификације Финала
50m делфин / butterfly А, Б, Ц А Финале
(А, Б,Ц кат)  

Б Финале
(Б,Ц кат)

Ц Финале
(Ц кат)

50m леђно  / backstroke А, Б, Ц
400m слободно / freestyle А, Б, Ц
200m делфин / butterfly А, Б, Ц
100m прсно / breaststroke А, Б, Ц
200m леђно  / backstroke А, Б, Ц
100m слободно / freestyle А, Б, Ц
400m мјешовито / medley Апсолутно
1 спорија група
Апсолутно
1 бржа група
4×100m мјешовито штафета / medley relay M; Ж / М; F Апслолутно
1 група

LENEX_ENTRY_FILE/ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ
PROPOSITION(ENG)