Srđan i Maksim 2020 (BiH)

Poster plivača kluba Leotar iz Trebinja i link na njihovu zvaničnu stranicu
NAPOMENA:Takmičenje je odloženo za narednu godinu, s obzirom da se situacija sa pandemijom nepovoljno odvija kako kod nas, tako i u susjednim državama.
DATUM: 08.08.2020. godine, (English-https://translate.google.com/)
ORGANIZATOR: Plivački-vaterpolo klub “Leotar”, Trebinje,
BAZEN: SRC „Banje“, Mića Ljubibratića BB, Trebinje otvoreni bazen, 50m, 8 staza, temperatura vode 25 °C,
MJERENJE: Elektronsko,
PRAVILA: Takmičenje se održava po FINA pravilima, a u skladu sa pravilima PS BiH i PS RS,
TAKMIČENJE: je pojedinačno i ekipno,
STARTOVI: Takmičari su razvrstani po serijama od 8 plivača, po vrijednosti propisano prijavljenih rezultata. Najbolja grupa nastupa poslednja,
BROJ DELOVA: Takmičenje se održava je iz dva dijela, jednodnevno,
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo nastupa u 2 (dvije) discipline svakog dijela programa, ne računajući štafete,
SATNICA:
SUBOTA:        

  • 10:00 – dolazak takmičara,
  • 10:00 – 11:00 – rasplivavanje,
  • 10:30 – Sastanak delegata klubova,
  • 11:00 – Svečani defile i otvaranje takmičenja,
  • 11:15 – Početak takmičenja,

NAGRADE:

  • Tri prvoplasirana takmičara u svim kategorijama nagrađuju se medaljama, tri štafete, tri najbolje štafete u svakoj kategoriji, 
  • Zbir dva najvrednija rezultata (po dijelu jedan rezultat) u muškoj i ženskoj konkurenciji po FINA tablicama, biće posebno nagrađeni,
  • Ekipni pobjednici se nagrađuju peharom – prve tri ekipe. Najbolje ekipe se  biraju po sistemu bodovanja prvih 8 takmičara – bodovi po ključu: 10,8,6,5,4,3,2,1. Štafete se boduje dvostruko,

STARTNINA: po prijavljenom takmičaru iznosi 20,00 KM – 12,00 € i mora biti uplaćena pre početka takmičenja,
ROK ZA PRIJAVE: Prijave dostaviti najkasnije do srijede 05.08.2020.godine do 24.00h na adrese:

ROK ZA ODJAVE : do četvrtka, 06.08.2020.godine do 20:00 sati, 
INFORMACIJE: Na PVK “Leotar”, Obala Mića Ljubibratića bb, Trebinje 89101, e-pošta: pkleotar@gmail.com, Veb stranica: www.pkleotar.info,
ODGOVORNOST: Klubovi ili pojedinci koji se prijave za takmičenje snose zakonsku i
materijalnu odgovornost za zdravstvenu sposobnost prijavljenih takmičara, bez obzira na uzrast, pol i takmičarsku kategoriju,

KATEGORIJE:
KMUŠKIŽENSKI
A2010. i mlađi2012. i mlađe
B2008. i 2009.2010. i 2011.
C2006. i 2007.2008. i 2009.
D2004. i 2005.2006. i 2007.
E2002. i 2003.2004. i 2005.
F2001. i stariji2003. i starije
PROGRAM TAKMIČENJA:
I dioI st Parth
10:00h rasplivavanjevarming up
10:30h tehnički sastanaktehnical meeting
11:15h takmičenjecompetition
DISCIPLINAPOLKATEGORIJEDISCIPLINE
50mkraulM/ŽABCDEFfreestyle M/F
100mprsnoM/ŽABCDEFbreaststroke M/F
50mleđnoM/ŽABCDEFbackstroke M/F
100mdelfinM/ŽABCDEFbutterfly M/F
4×50mslobodnoM/ŽA+B+C (APS)feestyle M/F
Pauza 30 minuta / raspivavanje
II dioII rd Parth
DISCIPLINAPOLKATEGORIJEDISCIPLINE
100mslobodnoM/ŽABCDEFfreestyle M/F
50mprsnoM/ŽABCDEFbreaststroke M/F
100mleđnoM/ŽABCDEFbackstroke M/F
50mdelfinM/ŽABCDEFbutterfly M/F
200mmješovitoM/ŽABCDEFi.medley M/F
4×50mslobodnoM/ŽD+E+F (APS)feestyle M/F

PROPOZICIJE (BiH)
PROPOZICIJE (ENG)
LENEX_PRIJAVNI_FAJL
EXCEL_PRIJAVNI_FAJL_(BiH/ENG) 
ON-LINE LINK