39. МПМ Илирија 2019 (SLO)

Линк на њихову званичну страницу

МЕСТО: Љубљана, Словенија,       (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: Субота, 11.05.2019.године,
БАЗЕН: Летњи базен Илирија, 50m / 8 стаза, грејана вода, температура 27oC, Целовшка цеста 3, Љубљана 1000,
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Дводелно такмичење,
МЕРЕЊЕ: Мерење: Електронско, Timing Ljubljana,
ПРАВО НАСТУПА: Неограничено,
СТАРТНИНА: Стартнина: 5 € по старту,
РЕДОСЛЕД: У стартним листама пливачи су разврстани по вредности исправно пријављених времена,
ПРИЈАВЕ: Домаћи клубови преко ONLINE – PSZANA до 08.05.2019, страни клубови на е-Пошту: info@plavalniklub-ilirija.si (на које се могу добити и информације али и постављати питања у вези такмичења)
ОДЈАВЕ: најкасније до четвртка 09.05.2019. (до 20:00),
НАГРАДЕ:

  • По категоријама, прва три такмичара у свакој категорији награђују се медаљама,
  • Победничке штафете добијају пехаре,

ИСХРАНА: На дан такмичења биће обезбеђена исхрана за пливаче и пливачице. Сви који наступају имају могућност наручивања исхране не електонском образцу који би добили на вашу е-пошту,
САТНИЦА:
I ДЕО

  • 08:00 – 08:45 – загревање,
  • 09:00 – почетак првог дела такмичења,

II ДЕО

  • 14:00 – 14:50 – загревање,
  • 15:00 – почетак другог дела такмичења,
КАТЕГОРИЈЕ ТАКМИЧАРА

МУШКИ

ГОДИШТА

ЖЕНЕ

ГОДИШТА

А: Мушки

2000. и старији

А: Жене

2001. и старије

Б: Омладинци

2001. и 2002.

Б: Омладинке

2002. и 2003.

Ц: Кадети

2003. и 2004.

Ц: Кадеткиње

2004. и 2005.

Д: Дечаци

2005. и 2006.

Д: Девојчице

2006. и 2007.

Е: Мл.дечаци

2007. и млађи

Ц: Мл.Дев.

2008. и млађе

ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. део такмичења

 

 

 

1.

100m

прсно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

2.

100m

прсно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

3.

200m

делфин

Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

4.

200m

делфин

Д, Ц, Б, А

М/М

 

5.

100m

слободно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

6.

100m

слободно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

7.

200m

леђно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

8.

200m

леђно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

9.

400m

мешовито

Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

10.

400m

мешовито

Д, Ц, Б, А

М/М

 

11.

4×100

слободно

 

2М/М+2Ж/W

2. део такмичења

 

 

 

12.

200m

прсно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

13.

200m

прсно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

14.

100m

делфин

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

МЕМОРИЈАЛНА
ДИСЦИПЛИНА

 

15.

100m

делфин

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

16.

200m

слободно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

17.

200m

слободно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

18.

100m

леђно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

19.

100m

леђно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

20.

200m

мешовито

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

21.

200m

мешовито

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

22.

400m

слободно

Е, Д, Ц, Б, А

Ж/W

 

23.

400m

слободно

Е, Д, Ц, Б, А

М/М

 

PROPOSITION(SLO/ENG)