Орион куп 2019 (MKD)

Пливачки клуб "Орион" из Скопја, њихов знак и линк на матичну страницу клуба
ОРГАНИЗАТОР:
ПВК “Орион”, pvkorion@yahoo.com, Јане: +389-71-358-254, Зорица: +389-71-318-548,    (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 18./19.05.2019.године,
МЕСТО: Скопје, Македонија,
БАЗЕН: Олимпијски базен “Центар”, Скопје, на 50 метарском затвореном базену, 8 стаза, температуре воде 26 °C, на располагању базен за загревање дужине 25m са 6 стаза,
ПРИЈАВЕ: Рок за пријаве је четвртак, 16.05.2019.године, пријаве после овог рока нису дозвољене. Пријаве у Word и Excel послати најкасније до 14.05.2019. Пријаве слати на е-пошту: aleksandarf@yahoo.com и pvkorion@yahoo.com, Молимо да пријаве буду у Lenex пријавном образцу, уколико се шаље у Word или  Excel формату, свака пријава мора садржати: Име и Презиме пливача, Датум рођења, Име клуба, и најбоље испливано време у последљих годину дана на одговарајућем базену,
ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: Технички састанак делегата ће се одржати у 17:00 на олимпијском базену,
СТАРТНИНА: 200 денарa по старту или 4 € за иностране пливаче. Сваки пливач има право на неограничен број пријава,
МЈЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско мерење времена, Omega timing,
НАГРАДЕ:
 
 

  • Прва три мјеста у свакој категорији и свакој дисциплини бит ће награђена медаљама,
  • Најбољи пливачи по категоријама добијају пехаре. За најбољег пливача у категорији проглашава се пливач збиром 4 највреднија резултата по FINA таблици,

НАПОМЕНА:

  • Такмичење се одржава по правилима FINA, LEN Пливачке Федерације Р. Македоније,
  • Сви пливачи који желе да учествују на такмичењу морају бити психофизички здрави,
  • Клубови који пријављују своје пливаче на такмичење, сносе у целости одговорност за њихово здравствено стање, 
  • Организатор такмичења не сноси никакву одговорност уколико за време такмичења и по завршетку такмичења дође до нежељених последица,
КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ / MALE ЖЕНСКЕ / FEMALE
А 2002. и старији А 2002. и старије
Б 2003. / 2004. Б 2003. / 2004.
Ц 2005. / 2006. Ц 2005. / 2006.
Д 2007. / 2008. Д 2007. / 2008.
Ђ 2009. / 2010. Е 2009. / 2010.
Е 2011. и млађи Ф 2011. и млађе
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. ДЕО: 18.05.2019, Субота
Распливавање: 16:00
Свечано отварање: 17:00
Почетак такмичења: 17:15
БР. ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ ПОЛ
1 50m Слободно Специјална олимпијада М/Ж
2 50m Слободно СВИ М/Ж
3 50m Прсно СВИ М/Ж
Проглашење победника у дисциплинама 50m слободно и 50m прсно
4 100m Леђно А, Б, Ц, Д, Ђ М/Ж
5 100m Делфин А, Б, Ц, Д, Ђ М/Ж
Проглашење победника у дисцпиплинама 100m леђно и 100m делфин
6 200m Слободно А, Б, Ц, Д М/Ж
Проглашење победника у дисциплини 200m слободно
2. ДЕО: 19.05.2019, Недеља
Распливавање: 08:00
Почетак: 09:00
БР. ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ ПОЛ
7 50m Леђно СВИ М/Ж
8 50m Делфин СВИ М/Ж
Проглашење победника у дисциплинама 50m леђно и 50m делфин
9 100m Слободно А, Б, Ц, Д, Ђ М/Ж
10 100m Прсно А, Б, Ц, Д, Ђ М/Ж
Проглашење победника у дисциплинама 100m слободно и 100m прсно
11 200m Мешовито А, Б, Ц, Д М/Ж
Проглашење победника у дисциплини 200m мешовито и победницима у категорији

ПРОПОЗИЦИЈЕ(MKD)
PROPOSITION(ENG)
ПРИЈАВНИ_LENEX_ENTRY_FILE (у припреми, очекујемо од организатора)