39. MPM Ilirija 2019 (SLO)

Link na njihovu zvaničnu stranicu

MESTO: Ljubljana, Slovenija,       (English-https://translate.google.com/)
DATUM: Subota, 11.05.2019.godine,
BAZEN: Letnji bazen Ilirija, 50m / 8 staza, grejana voda, temperatura 27oC, Celovška cesta 3, Ljubljana 1000,
TIP TAKMIČENJA: Dvodelno takmičenje,
MERENJE: Merenje: Elektronsko, Timing Ljubljana,
PRAVO NASTUPA:Neograničeno,
STARTNINA: Startnina: 5 € po startu,
REDOSLED: U startnim listama plivači su razvrstani po vrednosti ispravno prijavljenih vremena,
PRIJAVE: Domaći klubovi preko ONLINE – PSZANA do 08.05.2019, strani klubovi na e-Poštu: info@plavalniklub-ilirija.si (na koje se mogu dobiti i informacije ali i postavljati pitanja u vezi takmičenja)
ODJAVE: najkasnije do četvrtka 09.05.2019. (do 20:00),
NAGRADE:

  • Po kategorijama, prva tri takmičara u svakoj kategoriji nagrađuju se medaljama,
  • Pobedničke štafete dobijaju pehare,

ISHRANA: Na dan takmičenja biće obezbeđena ishrana za plivače i plivačice. Svi koji nastupaju imaju mogućnost naručivanja ishrane ne elektonskom obrazcu koji bi dobili na vašu e-poštu,
SATNICA:
I DEO

  • 08:00 – 08:45 – zagrevanje,
  • 09:00 – početak prvog dela takmičenja,

II DEO

  • 14:00 – 14:50 – zagrevanje,
  • 15:00 – početak drugog dela takmičenja,
KATEGORIJE TAKMIČARA

MUŠKI

GODIŠTA

ŽENE

GODIŠTA

A: Muški

2000. i stariji

A: Žene

2001. i starije

B: Omladinci

2001. i 2002.

B: Omladinke

2002. i 2003.

C: Kadeti

2003. i 2004.

C: Kadetkinje

2004. i 2005.

D: Dečaci

2005. i 2006.

D: Devojčice

2006. i 2007.

E: Ml.dečaci

2007. i mlađi

C: Ml.Dev.

2008. i mlađe

PROGRAM TAKMIČENJA
1. deo takmičenja

 

 

 

1.

100m

prsno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

2.

100m

prsno

E, D, C, B, A

M/M

 

3.

200m

delfin

D, C, B, A

Ž/W

 

4.

200m

delfin

D, C, B, A

M/M

 

5.

100m

slobodno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

6.

100m

slobodno

E, D, C, B, A

M/M

 

7.

200m

leđno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

8.

200m

leđno

E, D, C, B, A

M/M

 

9.

400m

mešovito

D, C, B, A

Ž/W

 

10.

400m

mešovito

D, C, B, A

M/M

 

11.

4×100

slobodno

 

2M/M+2Ž/W

2. deo takmičenja

 

 

 

12.

200m

prsno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

13.

200m

prsno

E, D, C, B, A

M/M

 

14.

100m

delfin

E, D, C, B, A

Ž/W

MEMORIJALNA
DISCIPLINA

 

15.

100m

delfin

E, D, C, B, A

M/M

16.

200m

slobodno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

17.

200m

slobodno

E, D, C, B, A

M/M

 

18.

100m

leđno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

19.

100m

leđno

E, D, C, B, A

M/M

 

20.

200m

mešovito

E, D, C, B, A

Ž/W

 

21.

200m

mešovito

E, D, C, B, A

M/M

 

22.

400m

slobodno

E, D, C, B, A

Ž/W

 

23.

400m

slobodno

E, D, C, B, A

M/M

 

PROPOSITION(SLO/ENG)