Šarengradski kup 2018 (SRB)


Znak takmičenja i link na njihovu zvaničnu stranicuDATUM:
Takmičenje se održava u subotu 12.05.2018. godine,    (English-https://translate.google.com/)
BAZEN: Ulica Nikole Tesle bb, Kruševac, SRC Kruševac,
ORGANIZATOR: Plivački klub “NAPREDAK”, Kruševac,  
ADRESA KLUBA: Plivački klub “NAPREDAK”, ul. Slikara Milovanovića 35, 37000 Kruševac, Srbija,  
DIMENZIJE BAZENA: Takmičenje se održava na zatvorenom bazenu dužine 50m sa 8 staza, Temperatura vode 26oC i vazduha 28oC,
PRAVILA: Takmičenje se održava po pravilima FINA i PSS,
MERENJE: Merenje vremena je automatsko – elektronikom,  
TIP TAKMIČENJA: Takmičenje je pojedinačno i ekipno.
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ipa pravo nastupa u 3 individualne discipline i štafeti osim plivača kategorije “A” i “B”, koji imaju pravo nastupa u 2 individualne discipline i štafeti,
EKIPNI POBEDNIK: Ekipni pobednik se dobija zbirom bodova (9,7,5,3,2,1), prvih šest plivača i plivačica po kategoriji i disciplini,  
NAPOMENA: Klubovi prijavom preuzimaju kompletnu odgovornost za zdravstveno stanje plivača,
ROK ZA PRIJAVE: Prijave plivača slati najkasnije do 10.05.2018. godine u Lenex formatu na e-poštu: boki86nis@gmail.com, (klubovi iz inostranstva mogu da šalju prijave u Word ili Excel formatu).
OGRANIČENJE: Štafeta se ograničava na dve (2) prijave po klubu i kategoriji tj. plivače-ice navedenih kategorija,  
STARTNINA: Startnina po trci je 350 dinara za domaće i 3,5 € za strane plivače,  
NAGRADE:
  

  • Medalje za prva tri takmičara po disciplinama u kategoriji,
  • Najbolji u muškoj i ženskoj konkurenciji po kategorijama (zbir dva najbolja rezultata po FINA bodovima) nagrađuje se plaketom-peharom,
  • Najbolji plivač i plivačica mitinga (zbir dva najbolja rezultata po FINA bodovima) dobijaju pehar, 
  • Ekipnom pobedniku se dodeljuje pehar,

KONTAKT:  www.napredak.org.rs, e-pošta: pknapredak@gmail.com, Tel: +381-64-89-30-161 (Nikola Danev) ili +381-64-89-30-166 (Lazar Nikolić)

KATEGORIJE
MUŠKARCI / ŽENE
A2009. i mlađi
B2008. 
C2007.
D2006.
E2005.
F2004.
G2003.
H2002.
I2001. i stariji
PROGRAM
9:30h – tehnički sastanak/rasplivavanje
10:30h – takmičenje
1.50m prsnoA, B, C, D
2.100m delfinE, F, G, H, I
3.200m slobodnoG, H, I
4.100m leđnoE, F, G, H, I
5.50m slobodnoA, B, C, D
6.200m mešovitoE, F, G, H, I
7.100m prsnoE, F, G, H, I
8.50m leđnoA, B, C, D
9.100m slobodnoE, F, G, H, I
10.50m delfinA, B, C, D
11.400m slobodnoG, H, I
124×50m mešovito mix (2M+2Ž)(A,B,C,D)
(E,F,G,H,I)

PROPOZICIJE/PROPOSITION(SRB/ENG)